Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

carey

Hej pravdu mas :), ja som si teraz zvykla papat normalne maslo na ranajky s chlebikom, mnam.
A vcera som jedla domaci ovci syr, vynikajuci. Ja syry, maslo, vsetko mliecne mozem, a aj podla tej krvnej skupiny to mam tak ze hlavne mliecne a maso, ze to vie moje telo dobre spracovat.

Maoam

pre mna su najhorsie sacharidy typu obilniny a sladkosti

akurat gumene cukriky si nedam vziat :D ale tam nemam muku

Maoam

Carey, uprimne, ked vidim baby v susednych temach, ako ukrajuju z jedla a sportuju do zblaznenia a nic sa im nehybe, je mi este jasnejsie, ako je potrebne dostatocne jest, aby fical metabolizmus. Ide fakt o to, jest co ti telo dobre spracuje a hybat sa. Nic ine...no a dozivotne si davat vkuse pozor na kazde susto, no ja neviem, ale to by bolo na zblaznenie, a vidis kolke baby to robia prave takto.
Chore.
Carey, to je super 20min prestriedat tri veci, super, to ta urcite bavilo viac :D.
Ja mam dnes nakyp, zemiaky, bolonska omacka, zelenina, zapecene so syrom (ale ja jem 48% syr :DD, aj natierky, tvaroh, vsetko plnotucne, z tuku pouzivam ciste maslo, alebo olivovy olej, ziadne margariny nic). Vsetko je to sajrajt.

carey

Hej tak nejak pred 6 tyzdnami, ale cvicim mesiac, takze to hlavne z toho. Vcera sa mi nechcelo byt na tom orbitreku hodinu, tak som si dala 20min pas, 20steper a 20orbitrek a dobre mi padla taka zmena.
Inak ale dost vela jem, aj sladke, ale asi tie polievky pomahaju :D, dnes na obed kuriatko na kyslej kapuste a ryza :))

carey

Maoam jaaj ja som pozrela na to prve cislo, tak mam o kilo menej, ale vlastne od minula si schudla, no vidiiis :) sikulka nasa a to bez pohybu. Gratulujem

Maoam

Carey, nie, mne slo dole 400g :DD.
Ale pre mna su smerodajnejsie miery.
Ja som v minulosti dala dole 2kg ale v cm to bolo vsade 4cm, takze vaha ako taka je niekedy dost skreslujuca, zvlast ak clovek aj cvici ako ja vtedy davnejsie, budovala som svalovu hmotu ale v cm pekne ubudalo tuku.

No mna trocha mrzi, ze som si dodrbala september a hlavne to, ze zasa trva dva mesiace, kym sa dostanem na to, kde som bola...snad to vsetko do Vianoc stihnem.
Je to blbe, ze nemam moznost kardia, ako vy vsetky, to by slo dole ako nic...a zo stravy ukrajovat fakt nemam chut ani dovod, ja potrebujem vela jest.
Tak skusim sa aspon tak viac hybat, pocas dna :D.
Ale tebe to ide fakt krasne. VSak si nedavno zacinala len, pred 6 tyzdnami ci kedy? A to si mala 66 kg a v bokoch 101. Tak to ti uz za tych 6 tyzdnov fakt krasne slo dolu.