Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Maoam

ja mam tmavy blond-svetluckohneda, mam vela pieh aj tak ano je to velmi pekne a take vesele :DDD

no Haasova sa mne ovela viac paci ako jej sestra Monika (co hrala Bambulku), ta je taka vysoka, kostnata, nezenska, Zuzka je ovela krajsia aj do tvare, aj co do postavy, ale troska ma prekvapilo, ze uz si dava napichavat ksicht no ale tak co uz no

Mrska Silvuska

...hej, haasova si dala robit "pokrok" s ksichtom...ale to jej nepomoze...ako pardon, ale ja ju nemusim...a co bude robit o 10-15 rokov???? ale pekne schudla, mala tusim dietu kvoli zdraviu, ale niekde bola, a cvicila tam so Zorou C.))
kolegyna chodila normal k zubarovi raz do roka na bielenie zubov, a bola spokojna. a veru za ten rok sa nestalo, ze by sa zmenil nejak rapidne odtien, no stastna to zena:-)))
a pehy su krasne:-)))) ja ich mam tiez pozehnane na tvari, bo som prirodzene rysava, ale poctivo kremujem takym z oriflame kremikom a tvarim sa, ze zabera)))) a moj syn je ako bodkovany na tvaricke, ved to je krasne:-) niekomu pehy proste neskutocne svedcia.

Maoam

Danielka; my cakame od maja na tvoje miery! :-///////////

Ja sa asi nikdy nedockam, fnuk. Vobec neviem, ako na tom si. To posledne, co si pamätam volako z jari, z marca ci kedy bolo 180/70 a boky aj speky si mala o 10cm uzsie odo mna skoro.

Maoam

Mrska, tie zuby som si vsimla, no mala by som s tym daco urobit, ja som este nikdy na bieleni nebola, vy?
No a tie vejariky, presne, okolo oci, ale aj pod ocami, dost to uz vidno a straaaaasne mi pribudlo pieh cez leto, vyzeram ako Pipi Dlha Pancucha :DDD.
Inak som citala, ze herecka Zuzana Haasova, ktora je mladsia odo mna, uz chodi na injekcie s kys. hyaluronovou a aj na botox........ja som si to na nej vsimla, aj som kamoske vravela a ona ze nie, Maoam, to sa ti mari. A NEMARILO. Dobre ja mam oko!

xdanielax

Maoam - :-)) ja som sa tiez videla na cerstvych fotkach a veru nic moc. Treba mi makat!! Akoze, ked to co tam je, budu svaly, tak sa budem tesit, ale tiez je vidiet, ze som nejaky ten mesiac cvicenie zanedbala. A v nasom veku ... :-)))))))

co sa tyka zubov, ja som raz bola!! :D ale neviem ci to bolo take to uplne efektivne, akoze, bol vidiet nejaky rozdiel o par odtienov, mi tam ukazovala taku paletku... A teraz humor na zaver: hned na to som isla na trhanie osmiciek a vyplachovala som to "corsodil-om" - pri kt. ma upozornili ze to moze trochu zafarbit zuby :)))))))))) HAHA, no, spodne sa mi hned dostali do povodneho stavu, ale vrchne su fajn, celkom som spoko. AJ ked nevylucujem, na tych zlavovych portaloch je to stale, ked mi prepne, kupim kupon. Hoci, neviem ktora metoda je naozaj taka ucinna :-) Mne tam dali do ust nejaku vec (jak chranic na zuby) a svietili mi na to takou lampou. Dost nepohodlne.

a mini vrasky su fajn :) maxi vrasky potom odstrani photoshop. Som tak minule spravila mamine fotku, ze nech ukazuje v robote, ako sa vie pekne tvarit :DD

Mrska Silvuska

dobre ranko))))) Maoam - minivrasky neries, horsie to bude s maxi))) a ja som tot nedavno zistila, ze tie moje vejare okolo oci su vacsie a vacsie...asi aby som sa mala cim v tomto teple schladit)))))
bielenie zubkov zaujima aj mna, kam chodite, bo v TT to je veru nic moc...

vcera sme doma opat zhodnotili, ze teoriu zdraveho stravovania plus pohybu ovladame dokonale, horsie to je s praxou...:-))
a pekny slnecny den vam))

Maoam

Danielka, no seba som teda nemyslela, ale co vidim miery Juchu, Smilestarr a kam sa hrnie nasa Carey...tak mi nic ine neostava :DD.
ja som vcera bola von a boli robene fotky mojej malickosti, no tak veru do modelky daleko :DDD. Zhodnotila by som to tak, ze vyzeram 'tak akurat stihlo', ale veru by vobec neuskodilo dat este daco dole. Co ma ale veeelmi potesilo, ze mam totalne sumernu postavu, mne sa nejak este pomenili ramena po 25ke, predtym to tak nebolo. Takze celkovo je to fajn.
No ale vidno, ze som polroka necvicila :-//. Mne by stacilo pravidelne troska daco robit a bolo by tip-top!
A mala sranda na zaver,vsimla som si ze by mi bodlo vybielit zuby. Chodite niektora? Lebo na jednej fotke to vyslo eeeee aaaaaaaa :DDDD. A veru uz som si vsimla na smejucich sa fotkach nespocetne mnozstvo minivrasok :D, okolo oci cela fura ach no co...proste uz vidno, ze mi nie je 20 :-/.

xdanielax

Maoam - ze modelky :DD hah, no ty si tu asi jedina modelka z nas, ale ja uz na tom pracujem, este musim nieco porobit so stravou a bude vsetko ako ma byt - to mam zavazok na najblizsie tyzdne :-)

carey - teba co vytocilo?

dnes zase horucava, nebavi ma to!! Dufam, ze sa do poobedia ochladi, a ja si pojdem zabehat.

co vas dnes caka, baby??

carey

Cavte, tak ja uz som doma a hned som bola vytocena. Este som sa napapala, bola dneska aj karamelovy zmrzka, ale vybornaa :)
Idem si pozriet nejaky film na ukludnenie.