Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Maoam

Carey, to sa osvedcilo aj mne + vela pit pocas celeho dna.
Ked malo ranajkujem a nedostatocne pijem, konec. Poobede a vecer ma uz potom nic nezachrani.
Ked mam riadne ranajky a dost pijem cely den, poobede a vecer uplne v pohode.
Najhorsie je vecerne vyjedanie, to si dokafres uplne vsetku snahu za dva tyzdne mas v keli vsetko, na com si makala.

carey

Mne sa zlomil necht aaach. A dalsiu vec co som si na sebe vsimla je, ze rano sa musim poriadne najest, nestaci jeden krajec chleba so sunkou, radsej 2 a k tomu nejaku zeleninu. Aj ked idem puknut, ale radsej aby som potom nebola hladna poobede

Maoam

Carey, vsetky tie somariny, to je to, malinovka, gumove cukriky, na veceru o 21 polievka s chlebom ja viem, viem, viem.........viem presne co je pricinou.

Boaaah ale tak ma to nastvalo. Neznasam tieto kroky vzad pre vlastnu hlupost.

carey

Pocuj ale sak nemozes teraz cvicit, este ked mas ten zapal? Prosim ta nerob nic, co by ti zhorsilo tvoj stav. Tie 2cm si nemyslim ze je taka tragedia, sice no ked ti to trvalo 2mesiace tak chapem, ze to nastve, ale radsej sa setri a vynechaj gumennych medvedikov :)

Maoam

Carie: nie, ak to vyznelo ako 'tragedia', tak omyl, ja to neberiem tragicky, ja som sa len strasne nastvala :DDD

a to je len dobre, lebo potom aj sama vysadnem na bike

carey

Maoam no pribrat je az moc lahke, sak ja viem o tom dost...ale nemozes to brat tak tragicky ako keby bol koniec sveta. Vies co si mi povedala, obcas si treba dopriat a netreba to brat tak vazne :) hlavu hore

Maoam

a este si kupim motivacne rifle, lol, to je aka logika, ked potom robim toto? no nic, treba mi ladovu sprchu a hajde na bicykel

Maoam

Carey, ide o fakt, ze za 2 debilne tyzdne je clovek schopny nabrat to, co c hudol dva mesiace. Mna nehorazne stve fakt, ze som sa posunula zasa o par krokov vzad. Presne toto sa mi stalo v marci, trvalo DVA mesiace, kym som sa dostala do vychodzieho stavu a to ma se*ie. Samozrejme vlastnou vinou. Ja som clovek, ktory rad ide VPRED a nie VZAD.
Ale tak moja chyba. Nemala som dva tyzdne zrat a sediet na riti.

Tu mam vysledok.
No nic, oddnes rezim. Neexistuje, aby som si sama stala v ceste, kks. Taka som nastvata!

carey

Maoam no viem ze ta to stve, ale ty aj tak mas krasne miery. Do Vianoc casu dost, tak sa tym nestresuj.
Ja idem dnes cvicit so sestrou poobede. Doobeda si porobim veci.
No ide to dolu, inak 1cm z bokov je asi kolko tuku (niekedy nad tym tak uvazujem). Ja sa tesim, ale je fakt ze to neberiem nejak drasticky, aj si doprajem a tak je to asi najlepsie.