Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

carey

Jasne mas pravdu v tom, ze vsetko sa da ked sa chce... ja viem o com hovoris, ja sa im to snazim vysvetlit.

Inak pozeram to fitko, tak potom daj vediet ake to tam bolo :)

xdanielax

No a co , to je typicke pre babky, aj moja mi to hovorila :))
Treba im to vysvetlit, babke nemusis, ale rodine s kt. zijes a nemas 12 rokov, mas rozum, neplanujes predsa nic nejest, tak predpokladam, ze by to mali respektovat. Neviem preco, by niekto mal jest napr. tiramisu, ked je to plne cukru, alebo halusky ..PRECO by som mala niekoho, kto chce jest zdravsie a ma navyse zazivacie problemy nutit nieco, co nechce a je si schopny najst vhodnu alternativu + samozrejme nerobi mi zbytocnu starost a je schopny si pripravit to jedlo sam? No povedz, vidis v tom logiku? ja nie.

carey

No nie je to vzdy takto ako to pises ty... u nas je to trosku inak, aj ked som jedla prevazne zdravo tak boli u nas take reci ze o chvilu budem anorekticka, babka ze nic nejem, to bola uplna katastrofa a doma stale daj si toto, daj si tamto aj ked vedeli ze take nejem

xdanielax

carey - Hej, idem zajtra do ruzinova! :D Normalne vycestujem za fitkom. Na Kosicku, ako je trhovisko a tam su take nove budovy, aj take male tesko tam je, tak tam niekde v tej novostavbe. Este som tam nebola, tak uvidim co to bude, ale zvedava som. Na obrazkoch to vyzera pekne :-)

xdanielax

carey - keby si to so svojim chudnutim myslela 100% a bola naozaj odhodlana, vsetko sa da.
Si uz dost velka na to, aby si si spravila nakupy sama, pripadne pripravila jedlo sama. Je problem ist na nakup? Ja si svoje vlacim v rukach, minule 100kg melon a ? Svoje potraviny si odkladaj na extra policku, resp. vyhradene miesto v chladnicke.
Samozrejme vsetko po dohovore s rodinou. Som si ista, ze by ta podporili, a napr. ked sa vratis z nakupu alebo si uvaris jedlo a das ho do chladnicky a povies, ze to je tvoje, tak ti ho nikto nezje. To je bezna praktika. Nie vsetci chudnuci ludia ziju sami, resp. s niekym, kto drzi dietu s nimi. Vsetko je to len o tom, ako velmi clovek chce.

xdanielax

Maoam - :DD ze pozicia bossa.

hah, vacsinou boss nic nerobi, cize moze byt:)))) esteze mam sikovnu asistentku :D
ale zajtra uz sa tesiim :) cvicebny ubor nachystany :-)

carey

No toto som raz uz robila s tymi stitkami, ale i tak som to tam nenasla, par krat mi to niekto spapal a pod.
No ono u nas sa chodi na vacsi nakup to ide mama s otcom do kauflandu alebo tak, ja ked chcem daco ine, tak si musim ist sama.
Kebyze mam fakt silnu volu asi to dam.

Maoam

Carey, tvoja mama asi nema ziadnu volu, no takze to mas doma zly vzor...hm ale ak by si fakt chcela, tak to doma das, napriek mame, ktora robi tiramisu. Musela by si mat ale silnu volu a chodievat s nou na nakupy s tym, ze by si si vyberala, co chces a v chladnicke na to dosledne nalepovala listky s tvojim menom.