dlhe krvacanie

Príspevok v téme: dlhe krvacanie
lollypop789

dobry, ja by som potrebovala radu, ze co mam robit teraz, kedze uz asi 3 tyzdne mam krvacanie, ale slabsie ako menstruacia, obcas velmi slabe, obcas silnejsie, bolesti nemam, a teraz nemmozem ist k lekarovi, lebo som v zahranici, a este mesiac aj budem...moze to pockat este mesiac?? alebo neviete ci je nejaky caj alebo daco? mozno ze je to zo stresu?? prosim ak ste uz mali podoby problem, alebo mate tak mi napiste

lollypop789

ale ja som uz take nieco mala,presne pred 3 rokmi,a isla som k lekarke, a ona mi povedala ze su to nejake problemy s hormonmi, takze mi predpisala nejake tabletky, hormonalne a potom to bolo v pohode, vtedy som mala take stresove obdobie, a teraz zase mam take, takze dufam ze je to tym..ale teraz uz som velmi vystrasena

Ajuša

Aj mne sa občas stalo, že to trvalo dlhšie ako 10 dní, tak som šla gynekológovi a pichol mi nejakú injekciu a prestalo to. Nebolo to nič vážne. No nechcem tým povedať, že to nerieš. Zdravie je prvoradé a radšej ísť doktorovi skôr ako neskoro. Veď zdravotné poistenie máš, nie?

klm

to ti je "praca,peniaze"prednejsie ako tvoj zivot?no....nechcem ta strasit...daj si do googla rakovina zenskych organov a priznaky

lollypop789

nezacala som, a ani neberem vobec, ale uz mam strach ze je to daco vazne, ale janehcem it tu k lekarovi, radsej doma

ceruzka231

nezacala si brat antikoncepciu? lebo vtedy sa stava, ze prvy mesiac moze byt aj cely take jemne akoby krvacanie..

hviezda01

ja som to mavala v puberte..tiez som mala krvacanie dlho...teda,ono to ani nebolo take menstruacne krvacanie,lebo t obolo dost slabe

lollypop789

ja viemze su, ale nechcem ist tu , a prerteo sa pyatem ci uz niekto mal daco take , a ze co jej povedal lekar, lebo ked je to vazne, tak samozrejme idem aj tu, ale stale cakam ze to prejde, a ze staci ked pojdem az ked budem doma, bojim sa ist k cudziemu lekarovi