Láska zo sna? som zúfalá

Príspevok v téme: Láska zo sna? som zúfalá
sindyyy

Už dlhšiu dobu študujem s jedným chlapcom, ktorý sa mi nikdy nepáčil, mala som o ňom zlú mienku, dokonca mi pripadal komicky... Asi po roku sa mi sníval o ňom sen. Zobudila som sa a nevysvetliteľne sa mi začal páčiť až som sa do neho šialene zaľúbila, bez toho aby si niekto niečo všimol.
Problém je v tom, že mu jedno dievča \"zlomilo srdce\", ale on ju stále miluje, napriek tomu, že prešlo veľa času.
Takže šancu nemám, medzi časom sa o mne dozvedel.
Rada by som na neho zabudla, pretože sa takmer rok a pol strašne trápim, odháňam všetky nové známosti, som hrozne nešťastná mám depresie...aj keď sa odhodlám stále sa dejú rôzne náhody, ktoré ma vždy nasmerujú k nemu...tých náhôd je naozaj požehnane(nebudem to tu vypisovať, no verte, že nie som jediná, komu sa nad tým zastavuje rozum)neviem čo si mám o tom všetkom myslieť, vlastne ani neviem čo na ňom vidím po fyzickej aj psychickej stránke, proste od sna som ako \"začarovaná\" + náhody...neverím na veci medzi nebom a zemou, ale jednoducho si to nedokážem vysvetliť, tak hľadám útočisko v tejto oblasti...ja sa z toho zbláznim,je to všetko záhada, neviem čo si myslieť... och pomôžte mi, prosííím :(((

sindyyy

Odohrávalo sa to na chodbe našej školy, pritlačil ma k stene a bozkávali sme sa. Nič výnimočné ani pôsobivé...
V minulosti sa mi snívali o mnoho "divokejšie" sny, takže nerozumiem.