Plastika prs / silikony

škorpionka

Biasa, Barbinka sa vyžíva vo vyrývaní, tak ju nechaj nech sa tu realizuje, a hlavne čo sa týka pŕs je najväčšia ,,odborníčka".Inak plne s tebou súhlasím a môžem ťa potešiť, že v každej téme čo reaguje má s niekým konflikt, keď je už total v koncoch tak začne rozoberať pravopis, hoci sama neovláda, že vety sa začínajú s veľkým písmenom. :D

barbinka

skorpionka: ja to len nepoužívam. chytrý človek si to domyslí. a nereaguj na mňa, keď ma chceš len napádať. to vymýšľanie ti ide.

barbinka

biasa: mňa to netrápi, nech si každý robí, čo chce. nech si dajú silikóny, len som napísala, že som za prirodzenosť. asi nečítaš pozorne. a s tým zlým človekom by som radšej pomlčala, lebo ty si ma začala napádať, nie ja teba.
a unudený človek asi ťažko. chodím sem len keď som v práci, ja mám dosť nabitý program. o to sa nemusíš strachovať.

škorpionka

Biasa, Barbinka sa vyžíva vo vyrývaní, tak ju nechaj nech sa tu realizuje, a hlavne čo sa týka pŕs je najväčšia ,,odborníčka".Inak plne s tebou súhlasím a môžem ťa potešiť, že v každej téme čo reaguje má s niekým konflikt, keď je už total v koncoch tak začne rozoberať pravopis, hoci sama neovláda, že vety sa začínajú s veľkým písmenom. :D

biasa

citala som si viac tem, kde ponukas svoje uzasne nazory..vsade doniekoho utocis..musis byt velmi zly alebo minimalne velmi unudeny clovek..

biasa

barbinka: juj moja ty musis mat nudny zivot ked si tu dennodenne... chuderka a co tu vlastne robis v tejto teme, kde niekto chce silikonove prsia.. ? preco si nezalozis temu OTAZKY A ODPOVEDE na vsetko ...?? to,ze si niekto chce dat silikony neznamena to, ze si ich chce dat len aby sa pred niekym pretrcal...niekto ma mozno naozaj vyslovene komplexy zo svojich prs a ked na to ma, preco by si nemohol pomoct? to ale clovek kt ma obmedzene nazory a pohlad na svet nikdy nepochopi...v hlave mas...na.s.r.ate???

barbinka

kde je zakázané napísať si svoj názor? ty si choď pekne študovať radšej o diétach, máš ešte veľké nedostatky.

biasa

barbinka: neuveritelne ako neprijemny moze byt jeden clovek...na kazdu temu len chodis ofrflavat vsetko .. co ty mas domu knihu vsetkych odpovedi?? na co sem lezes, tvoje nazory su obmedzene a niekedy s prepacenim uplne ze drb.n.u.t.e

edita

ja sa vas chcem spytat, ci ma niektora z vas skusenosti s doktorkou Hudakovou z FN L.Pastera v KE. Chcem si u nej dat urobit korekciu prsnikov bez inplantatov.

Karolinnka

ahoj lialia mne operovali ... no ukazky si pozri na www.chirmed.sk a pod nazvom mastopexia tam je modelacia prsnikov .. alebo daj do google napriklad uprava prsnikov ... na net je toho vela