Chlapi, šak mi helfnite

Príspevok v téme: Chlapi, šak mi helfnite
takže ako?

Takže kde začať... Raz sme s frajerom čítali článok o tom, akí sú chlapi dobyvatelia atď. Minule sme sa o tom bavili a spýtala som sa, dokedy teda chlap potrebuje tú ženu dobýjať a on že stále, lebo keď bude mať stále všetko na zavolanie, tak ho to omrzí. Áno, je to tak, potvrdilo mi to viac chlapov. Moja otázka je... Jak to mám akože spraviť ?? Že keď ideme na to, nech sa proste niekedy tvárim, že nechcem alebo tak.. Ale ja sa neviem pretvarovať, že nechcem, keď chcem ! Máme vela vecí spoločných, takže nezvyknem vela protestovať ani ja, ani on a ani sa nezvykneme hádať. Takže moja otázka je, čo robiť...

AdamKrt

elca:

si pozri napr. Vestonicku Venusu
sk.wikipedia.org

volakedy vychrtliny nemali sancu... Krasa je relativna. Naviac vo vztahu nejde len o ten vzhlad, ale aj o povahu cloveka a potom nemusis vnimat ani tie strapate vlasy, vytahane tricko, ci 20kg nadvahu.

elca

nebolo to myslene tak,ze zena ma byt stale atraktivna,pritazliva pre partnera
a ked sa na nu zadiva hned ma s nou v mysli sialene predstavi /len s nou/
no ked je vedla neho strapata zenska vo vypranom tricku s 20kg nadvahou
-tak akeze predstavi moze s nou mat

Excita

Forsa, Incognito: byt vyslovene potvorou sa nevyplati v kazdej situacii. Ten muz vas potom nechce ako zenu konkretne, ale ho pritahujete predovsetkym tym, ze ste prenho vyzvou.
Dlhodoby vztah sa na tom budovat neda :-)
A ozaj to zavisi od chlapa - byvaleho som mala presne dobyvatela, ja som bola prirodzene skor potvora, no pri terajsom priatelovi som si zacala odvykat od potvorovskeho spravania, hoci nevedomeho... lebo mi dal jasne najavo, ako napisal AdamKrt, ze "stale sa doprosovat a nieco dokazovat, to odradi. Chcem mat proste klud a nie riesit neustale nejake hry." - celkom ako keby som pocula mojho priatela xaxa :) Takze som si musela odvyknut od vyjazdov s kamaratkami, nocnymi nedvihaniami telefonu a pod.(aj ked za tym nikdy ziadne flirty neboli).

AdamKrt

forsa Dnes 22:32 - no mat toto spravanie, co popisujes, tak momentalne dostavas kopacky, aspon co sa tyka mna, alebo chlapov podobneho zmyslania :)

Neznasam psychologicke hry na netykavku, zatajovanie, doprosovanie, klamstva, nevsimanie si partnera. Proste ziadnu potvore, ale len dobru, slusnu, milujucu zenu :)

Potvory nech idu do pekla :)
----------
A keby som mal dojem, ze priatelka sa nechava balit ? V tom momente si moze hladat ineho partnera... Beriem to stylom - ked chces flirtovat, tak Ti na vztahu nezalezi a dovi, dopo...

jajka001_

ee, tvarit sa ze ta ini balia...naco klamat. nie, proste musi vediet ze mu nespravis vsetko co mu na ociach vidis ako nejaka hus, ze si tvoju uctu a obdiv musi zasluzit, ze ju nema automaticky, ze nenechas sebou kyvat , ze mas svoj vlastny nazor a ze mu vies aj podkurit, ak treba.

[zruseny1]

forsa, inak to čo spomínaš je presne môj prípad :D
čím viac som odmeraná, čím viac nedvíham telefóny a čím viac som chladná, tým viac je zo mňa šialený...avšak ja to nerobím náročky...

ale u druhej skupiny chlapov by to nezabodovalo a hľadali by ďalej..nebabrali by sa s takými, povedzme že "netýkavkami":D

forsa

ahojky, ak chces vediet ako na chlapa, kup si knihu: Preco muzi miluju potvory a vsetko pochopis, mne ta kniha strasne pomohla, kym som ju nepoznala - bola som prilis dobra baba-robila som vsetko,co moj partner chcel, tiez si bol mnou isty, doslo to az do takeho konca,ze mi povedal,ze ku mne citi len kamaratstvo. spominana kniha mi otvorila oci...
ak chce byt dobyvatel, tak mu to umozni! aby si nebol tebou velmi isty, musis v nom vyvolat ziarlivost! nebud kazdy vecer s nim, proste chodievaj vonku s kamoskami, naznac mu, ze o teba stoji nejaky tvoj spoluziak (kolega), mozes kupit cokoladu a tvrdit mu,ze ti ju kupil spominany kolega,lebo si mu pomohla s niecim v praci...ak si je tebou isty,tak mu nedvihni telefon stale ked vola,urob sa nedostupna(nech si lame hlavicku,co robis,kde si...) na sms mu neodpisuj obratom...ak bude planovat spolocny vikend,tak povedz,ze uz mas iny plan s kamoskami atd...