Postinol-poraďte mi!

Príspevok v téme: Postinol-poraďte mi!
Rupia

12.3 som mala sex,davali sme si pozor ale ON si nebol isty,ci to stihol alebo nie.tak som hned rano 13.3 sla ku gynekologovi..ten mi dal prostinol... hned som ho vzala a o 12h neskor aj 2 tabl...18.3 som zacala krvacat..dosiel menzes a zacala som brat antikoncepciu..lenze odvtedy mi je stale na vracanie.... mozem byt tehotna?

muco

moon_driver,
neviem odkial mas ze ked krvacas nemozes byt tehotna....to je hlupost...kludne mozes
rupia,
mozu to byt neziaduce ucinky ci uz Postinoru alebo aj antikoncepcie...ale pokial sa to neupravi ani po prvych troch mesiacoch,zmen tabletky....papa vela stastia

simona

Potrebovala by som poradiť. Mám často choré dieťa. Máva často zapálené priedušky.Dala som ju očkovať proti chrípke influvak a pneumo 23. Každú jar a jeseň sa to opakuje. Máva obštrukčné stavy ktoré nakoniec vyvolávajú zápal plúc.dva krát do roka skončíme v nemocnici.Potrebujem poradiť kde robým chybu.

moon_driver

Rupia..... ide o klasicke nežiaduce ucinky lieku "POSTINOR"... je to silna davka hormonu, takze to s telom poriadne zamava a nevolnost je najcastejsi neziaduci ucinok
*
a kedze si mala aj krvacanie, tak tehotna urcite niesi...Postinor je v tomto pripade velmi dobre ucinny
*
a vies ako sa hovori.... najlepsia antikoncepcia je Acylpyrin..... medzi kolena :-)