Zlosť...a veľká !!!

Príspevok v téme: Zlosť...a veľká !!!
sofrineta

Ahojte zazili ste uz tento rok vas najhorsi den ?..ja ano zrovna dnes vdaka mojim akoze super spoluziackam ktorých primitívne spravanie sposobilo, ze sa teraz idem s kazdým pohadat na smrt ! :( prosim vas ak mate skusenosti s týmito stavmi ako sa pre pana jana mam ukludnit a nepokazit vztah so vsetkými na okoli (rodina, priatelia) ci uz su to tí co za to mozu ci nemozu ...vdaka za radu :)

sofrineta

no hej damaxy uz je to lepsie :) a ninocka neboj som dost inteligentna na to aby som pre inych neohrozovala svoj vlasntny zivot ved sama som zastancom toho ze je kratky a preto si ho netreba zneprijemnovat , preto som aj hladala sposob akym to co najrýchlejsie ukoncit. Podarilo sa na tom pokeci sa daju najst aj skvelí ludia teda jeden , ktorý bol ochotný ma vypocut, byt mojou "butlavou vrbou"a to mi pomaha najviac :), ked je niekto ochotný ma od zaciatku do konca pocuvat a pritom mi predat kusok dobrej nalady :), jemu sa to podarilo :), no i vam uprimne dakujem za rady, i ked ten pieskový pitel by sa zisiel viacej krat :D

ninocka

mila sofrineta, je nas takym "zlostnych" cela velka zlostna armada.na odburanie zlosti je vela receptov,ty musis vyskusat a najst ten svoj.nebudem ta tu prosit aby si si pritom neublizila.dufam ze si na to dost mudra a silna.iba tolko: myslim si ze nech uz sposob na odburanie zlosti je aky kolvek,je to lepsie nech si to v sebe zbierat, pestovat ako burinu....casto to konci strasnymi chorobami.pa

z toho si nič nerob

sofrineta, dík. Ináč aj ja som niekedy taká že sa dokážem totálne naštvať. Ale keď sa potom stane niečo takéto, pripadá mi to nepochopiteľné, že ako si niekedy dokážem pokaziť inak pekný deň kvôli ľuďom čo za to nestoja

sofrineta

z toho si nic nerob, ked tak pozeram na tvoje "stastie " tak to moje sa fakt moze strcit niekam :(...uprimnu sustrast

sofrineta

fakt vsetkým diky ste zlaty...a vačšinou sa ani ja nedam rozhodit no ale co ked som cholerik a zasiahli moje citlive miesto pre hnev, ale vdaka za 4 svaly ma to pobavilo a celkovo uz je lepsie aspon zatial :)

z toho si nič nerob

Ja som takých najhorších dní zažila už zopár za tento krátky rok. Včera mi niekto šlohol môj krásny nový dáždnik a zajac sa mi vyšťal na pohovku, kde mama dala akurát čerstvo vypraný poťah. A dnes mi umrela babička. To je podľa mňa horšie. Mať tak vaše problémy...

damaxy

aj ja teba sofrineta prepac nam to ale ked sma sa davno zoci voci nestretli.Ja sa ti Lili uz nerozculujem len sviatocne

lilliana

Tak ja sa zasa až tak vytočiť nenecham alebo to beriem s rezervou. Veď zdravíčko je len jedno.
Ale tak narýchlo aj 4 svaly postačia:)))Inak zdravím ťa.