Dr.Barán- Galanta, mate skusenosti?

User_37597

hmm..neviem ale mali by ti spravit vsetky mozne testy lebo takto to nema byt...a ked ti robili citologiu tak nic nenasli?

Laurina22

Nie nemam.A stale mam zapaly a dokonca sa mi vratila aj menstruacia 2x mesacne.A to beriem HAK.

O tyzden idem k novemu gynekologovi tak som naozaj zvedava...

Laurina22

Ved aj ja som taka,hygiena musi byt tip top,partnera som mala staleho,uz nemam,som sama.

Fakt uz som niekedy na zufalstvo:-/Uvidime co povie moj novy doky.

User_37597

no toto som mavala ja,a pritom kazdodenna hygien,stali partner a opacne ale aj tak som bola skoro kazdy mesiac na gynde..no zmenilo sa to minuli rok..som zacala nosit bavlnene pradlo a teda viac boxerky ako tanga a kupila som si saforelle a teraz som bola u gynekologa na vysetreni asi tak minuli rok pred letom...inak som tam chodila pre tabletky..len som zvedava ci sa mi to nevrati lebo od septembra idem vysadit HAK.

Laurina22

No ja mam gynekologicke problemy stale.Najprv nepravidelna menstruacia,resp.menstruacia dva krat mesacne,spinenie ako sa mojmu telu zmyslelo,zapaly,svrbenie,precitlivenost dokonca aj na tampony...

A vsetko mi pomohlo len na chvilu:-(

User_37597

no vidis ale je aj kralova pri sali :D
moja obvodna je v pohode,,,snazi sa ma vypocut a posle ma vsade kde sa da ked vidi ze mi je naozaj na prd...ale nastastie len malokedy.,..ja som asi nezmar.este som nemala nic operovane,site,zlomene..proste nic a to uz bolo naozaj vela veci pri kt iny ludia musia ist minimalne na pohotovost,, :D

Laurina22

On robi v Kralovej pri Senci.Nie nad Vahom.

Ja som menila aj obvodaka,lebo ten mi na vsetko daval ibalgin:-/

Nie,ja chodim na tae-bo v BA.

User_37597

kralova je tam na salu ze?tam ja do tych koncin nemam ani jeden autobus denne z nasej dediny..vsetko z galanty...
mne staci ta galanta zatial..mam tam gynekologa-spokojna
obvodnu-spokojna
a zatial nic ine nepotrebujem :D
dufam ze ani jedna z vas nechodi na zumbu v ga..,.aby bola zachovana nasa anonymita :D