som strasne hladna..poradte co si mam kupit

Príspevok v téme: som strasne hladna..poradte co si mam kupit
User_37597

vcera som si dala do jazyka piercing.a teraz nastala taka vec ze samozrejme to mam opuchnute a chcem vediet co mam jest...akoze ja viem ze decka vyziva(ale ta je sakramensky draha takze ked si ju kupim dva x to bude stacit) dalej krupicova kasa,banan no a dalej co???akoze dnes si spravim polievku ale nechcem jest stale dookola to iste...co si mam kupit? dik za radu

blondula

:DDDDD ze piercing na rit :DDD to ma velmi pobavilo !!! ... ja ti neporadim,priatel to mal,opuchol mu jazyk,nemohol s nim hybat :D ... musis pockat,pokym to prejde a potom dohnat vsetko,na co si mala chut :DDD

User_37597

no pekne...clovek tu neni 15 hodin a co sa mi tu vsetko nazbieralo :D

budem odpovedat na vsetky avse otazky ci uz priame alebo nepriame :D

VAZENIIIIIII ja viem a to este raz pisem z dorazom VIEM ze to poskodzuje zuby a ze to ma len nevyhody!!!!! :D viem to kriste pane na nebesiach.
viem o vsetkych nevyhodach a isla som do toho s tym ze som o tom oboznamena takze budte taky fajny a neposudzujte moje rozhodnutia tak ako by som si odrezala nohy lebo ich mam chlpate ;)

chcela by som sa podakovat Adamovi za vyborny recept s paprickami habaniero.. ;)a nie nebol v ponuke ten piercing v mozgu ale ak by si chcel vybavim ti piercing na rit vies ze by ti prepichli obe polky naraz :D

lost dakujem aj za tvoj napad-vcera som mala aj ja velku chut na maso take fajne grilovane a aj som rozmyslala ze pridem domov ugrilujem a pomeliem :D

jankaaaaaa viem ze to je blbost ale predsa len za to ze mi sem teraz napise 30 ludi ze to je hovadina si to dva dni po prepichnuti,pricom to stalo 20e nebudem vyberat :D nepoznate ma osobne,nehustite do mna tak potom mi vobec nevadi ked mi sem napisete ze to je hovadi-co znamena ze to je pre mna naozaj bezpredmetne :D

ta3 v pohode aj zla kritika je kritika a treba ju prijat.ked budem mat s toho problem rada ti o tom poviem a mozno potom uznam ze som spravila chybu ;)

jaj a este mi povecte preco si myslite ze kazda zena robi rada oral?to ze to nemam v laske lebo to teda nechuti ako jahodove lizatko neznamena ze nemozem mat plnohodnotny sexualny zivot.a nedavala som si to veru pre to aby to bolo jemu dobre.este raz zopakujem ze som si to dala lebo som to chcela,paci sa mi to a isla som do toho zo vsetkymi pre a proti :)

inak som si kupila tu decku vyzivu,vcera som mala kasu,polievky,paradajkovu stavu a vcera vecer som neodolala orieskom :D a nebolelo.dnes to mam uz relativne v pohode a aj to pomali odpucha.
dakujem vsetkym zucastnenim na tejto teme a tym ktorym som neodpisala tak preto lebo si myslim ze neni treba ;)
otazky? :D

jankaaaaaaaaa

inac ten piercing vobec muzov pri orale nerajcuje, prave naopak, nieje im to s nim velmi prijemne a treba potom na ten piercing davat pozor aby sa co najmenej dotykal udu..

ta3

mne sa tak zda, ze ked niekto nie je spokojny, ze nema problem, tak si ho vyrobi, na svoj vek som dost progresivna, ale pircingy neuznavam, prepac, ze to nie je to, co si chcela pocut