súhlasiť s návrhmi?

Príspevok v téme: súhlasiť s návrhmi?
biela mačka

No, to som zase ja, stále hľadám partnera a žiaľ cez zoznamku, keďže skutočne nemám inú možnosť. A stretávam buď takých, ktorí napriek sľubom neprídu, alebo takých, ktorí mi po jednom či dvoch stretnutiach niečo navrhnú a ja nie som štetka, takže ich niekam pošlem. Ale predsa len, či by som nemala súhlasiť, veď ja môžem byť rada, že mi vôbec také návrhy niekto dáva, keďže som škaredá. A aj sa im čudujem, že na takú špatu, ako som ja, by mali chuť.

biela mačka

Vykrúca sa? Tak mu zavolám a zaspievam: "Tancuj, tancuj, vykrúcaj, len mi piecku nezrúcaj" :o)) To bola konečne odpoveď na úrovni, len žiaľ ja nepoznám, či má muž o mna záujem.

Maoam

ak ma niekto zaujem, tak sa ozve, nemate 15 rokov

ach ma muz zaujem, tak si to zena zarucene vsimne, to sa neda prehliadnut a ked ma zaujem, tak urobi vsetko pre to, aby ta dostal na rande

ak sa vykruca tak zaujem nema a nechaj to proste tak

biela mačka

A keďže doteraz neodpísal. tak NEMÁ záujem o dalšie stretko ...akože teraz nemám si hladať iného? Si krava.

nefinka

:biela mačka - ty si fakt strašná vtierka .. len za to, že ti raz človek napíše, že uvidí, či sa v nejaký deň uvidíte hneď hladáš ďalšieho??:D:D:D:D
preboha, ved ste boli na 4roch stretnutiach, to snáď nečakáš, že sa chlap hneď do teba zamiluje...:D:D:D
prestaň sa každému vtierať a uražáť v prvom momente ako sa o niečom nevyjadria k tvojej spokojnosti

biela mačka

už sa stalo, včera som poslala jednému s ktorym som sa stretla 4x sms, ze mam zajtra dovolenku a rada by som sa s nim stretla, odpisal mi, že nevie, či bude mat čas a ze sa ozve, zatial sa neozval, kašlemm na neho, idem hladať dalej...a rozmyslam, ci mu mam vobec zavolat v piatok, kedy ma narodeniny a zagratulovat po telefone

[zruseny20]

ono, ked sa niekto az prehnane velmi velmi snazi, nakoniec to vypali presne naopak, nez o co sa pokusal... a toto by som aplikovala na bielu macku :)

..len ona to nedokaze pochopit, aby zvolnila tempo, lebo odplasi aj vsetkych potencialnych..