Ziarlim na expriatelku

Príspevok v téme: Ziarlim na expriatelku
alejandraaa

Zdravim,
chcem sa s vami poradit: 3 mesiace chodim s priatelom, o akom sa mi ani nesnivalo, ze by som takeho mohla mat. Je fesny, sikovny, inteligentny aj ako sa hovori "za vodou". Ja som celkom obycajne dievca, som skor skareda ako pekna a sice som celkom sikovna a asi aj inteligentna, ale neverim si velmi. Doteraz to vsak nebolo najhorsie, problem nastal az vcera, ked mi priatel rozpraval o svojej expriatelke. Dozvedela som sa, ze sa rozisli len kvoli vzdialenosti, pretoze ona odcestovala do Ameriky, kde teraz robi modelku. Ukazal mi aj jej fotky a nielen profesionalne...ked som videla niektore z ich spolocneho zivota, zazitkov, nadobudla som dojem, ze ona nebola iba prekrasna(dokonca aj bez licidiel!), ale aj uzasne spontanna, vesela a laskyplna. Odvcera ma oblieva studeny pot, nemohla som spat, dokonca som dnes odmietla aj stretnutie, ked mi volal. :( Bojim sa, ze mna ma iba ako naplast, alebo si dokonca zacinam namyslat, ze muz jeho kalibru si zo mna moze iba strielat:( Bojim sa, ze v skutocnosti stale mysli a chce iba ju a ja som dobra na preckanie, kym sa vrati z Ameriky(ak vobec). Otvorene povedal, ze on by sa s nou nebol rozisiel, pretoze aj ked sa pomerne casto hadali, vraj to bolo krasne. Naco mi to vsetko hovori? Ja som za otvorenost vo vztahoch, ale dost ma tie slova ranili a neviem, ci ma vobec vyznam v tom pokracovat. Co si o tom myslite??