bezvychodiskove zufalstvo bez perspektivy jeho vyriesenia

ta3

preboha Beskyd, ani jedno, ani druhe, tu havadinu, ze ona si zasluzi lepsieho uz si konecne vyhod z hlavy, nebran sa, nechaj nech ona sama posudi, ci si jej hoden a ci nie, chce Ta, Ty ju zboznujes, to je to hlavne, ostatne budes riesit potom, ak aj potom budes mat ten pocit, budes mat dost prilezitosti na sebe pracovat, aby si si ju lepsie zasluzil, este by ma zaujimalo, poznas ju naozaj tak dobre?, ako si mozes byt taky isty, ze ona si zasluzi lepsieho?, boze, boze Beskyd, davno som Ti povedala, ze si skvely chlapec, preboha tak uver intuicii skusenej zeny a chod do toho vztahu, vela stastia a more lasky obom prajem

sway.

Ainka lebo on si mysli,ze len Bratislava je skazena..ale to je len kvoli tomu,ze je tam vsetko koncentrovane - samozrejme v ramci Slovenska.
Este neodhadol ludku dusu a sposoby kde vsade to moze vypalit.Ak ma clovek prilezitost.Ako jedno prislovie hovori tazoba vyvolava v ludoch to, co je v nich dobre,uspech to co je v nich zle.
Jeho problem je neovladatelny idealizmus..Co samozrejme nemusi byt problemom,keby o tom nepisal :-)

Ainka

kks beskyd to nemyslis vazne, preco by si pre nu nemal byt dost dobry,preco take nizke sebavedomie ? preber sa, daj si facku a konecne sa chyt prilezitosti.

squash

ok ja beskyda nepoznam a neviem na ktore pohavie je orientovany ale ked tu riesi babu tak ti poviem ze v prvom rade vyries svoje sebavedomie. preco si myslis ze si zasluzi lepsieho? ty si normalny clovek z masa a kosti jak ona a suhlasim ako niekto uz napisal zeny su potvory a uz davno nie su take mile a krehke ako si mozno myslis. ked sa jej pacis tak is pre nu idealny a ked sa ona paci tebe tak je pre teba idealna. no, mozno nie idealna ale moze to fungovat. nechapem preco by si pre nu nemal byt dost dobry.

beskyd

zuzana, je to dost seriozny problem, najdem ti tu x neserioznejsich... nikdy nemozem byt taky akeho si ona zasluzi, napriek tomu mi povedala ze ma chce, ale to len preto, ze sa nevie ohodnotit, to je cele.. a aj ona sa vola zuzana...

beskyd

sa mi paci ze tu pisem ako milujem jednu zenu a mam tu 2 prispevky o tom ze som teply:) to v sobotu vsetci pijete?:)) nic som si nevysnival, o zenach a vseobecne o ludoch nemam bohvieaku mienku, ale spoznal som jedno krasne dievca ktore mam neskutocne rad...
.
sway, skus to prosim ta rozvit, preco si mam spinit ruky a preco to pises ako nejaku normalnu vec? ludia fakt nemaju emocie, len pudy, hlad a podobne potreby?

zuzana1223

Zlepsi sa, aby si bol ten ktoreho si zasluzi :P
Ale inak som cakala nejaky seriozny problem ked som si precitala nadpis

Ainka

a ako suvisi to, ze zije v ba s jeho problemom?.. ved v ba uz vacsinou ani bratislavcannky neziju. asi fakt nechapem.

sway.

Ainka ty si mimo ,beskyd zije v BA a nenavidi to tam :-)
A suhlasim,ze je homosexual..Zeny nie su take krehke ako si ich vysnival :-)Ani tie na strednom slovensku..
Beskyd uvedom si ze zijes zivot a obcas si treba aj zaspinit ruky,tvoj zivot v iluzii ta mozno pohana dopredu,ale mal by si mat aj realne momenty.