bezvychodiskove zufalstvo bez perspektivy jeho vyriesenia

beskyd

preco by sa mala dostat do ruk podivinovi? poznam niekolko chalanov ktori by si ju zasluzili viac ako ja napriklad, alebo im podobni, pripadne lepsi.

[zruseny1]

ale práveže ťa chápeme beskyd, dobre vieme ako to myslíš..viem že v prvom rade chceš aby bola šťastná ona..
no keď si vezmeš, aké tvory reálne chodia po svete, tak šanca, že tvoja superZuzka natrafí na superhrdinu, ktorý by jej bol hoden, je minimálna:))))

pozri sa na to opačne..ak s ňou nebudeš ty, je vysoko pravdepodobné že sa dostane do rúk nejakému podivínovi, ktorý si ju absolútne nezaslúži a to ty predsa nechceš však:D

beskyd

som si skoro nevsimol ze ozila tato tema, len sa cudujem ze tomu nikto nerozumie, co vsak len potvrdzuje moju tezu, ze partnerske vztahy medzi ludmi su viac o laske k sebe nez k tomu druhemu. mali by ste vsetci tym svojim polovickam a poloviciakom hovorit "lubim SA (preto som s tebou)":)) asi tak by ste dosiahli maximalnu uprimnost k sebe samym aj k tym partnerom. konieckoncov to vzdy vidno pri rozvodoch, ked sa lame chleba, aj tak si kazdy chce urvat najviac pre seba a masku odhodi kompletne prec. ide len o to, ze zena o ktorej tu hovorim si vzhladom na svoje kvality proste zasluzi lepsieho chlapa ako som ja, co si mylne niektori vykladaju ako moje nizke sebaveodmie. netvrdim ze som nejaky suteren, ale jednoducho by som klamal sameho seba keby som si povedal ze neexistuje odo mna kopec chlapov ktori su lepsie geneticky vybaveni, zabezpeceni, dajme tomu spolocenskejsi a z toho dovodu disponuju uzitocnymi konexiami bez ktorych dneska sa clovek takmer nepohne zialbohu, najma ak sa v mladosti rozbieha a ma sa odniekial odrazit. kopec prizemnych jednoduchych zienok a negustioznych umelych babik si vie bez problemov obstarat kvalitneho samca, preco prave Zuzka, teda zena o ktorej pisem by nemala mat este o 5 tried lepsieho? len preto ze akurat mne sa paci? chlapi, vy by ste mali na toto svedomie?

[zruseny1]

jajka, kedže ty si megasuper osoba, na tej pomyselnej stupnici by si mala určite plný počet...takže by si ostala pravdepodobne na ocot:DD, lebo takých ľudí je málo :)

jajka001_

beskydovi by takyto system asi vyhovoval :)
ved prave, ludia sa vzajomne doplnaju, tahaju sa bud vyssie, alebo nizsie, pripadne sirsie :) myslim v osobnostnom vyvine, takze cim odlisnejsi, tym je to zaujimavejsie, len to zas nie je jednoduche a zistis, co si za cloveka, ako dokazes zvladat rozne situacie

[zruseny1]

jajka to si snáď myslela ironicky :DDD
to by bola ale riadna nuda nie? čo by mi dal vzťah s partnerom, ktorý by bol presne "naprogramovaný" a "obodovaný" ako ja?

jajka001_

jednoducho, chce jej usetrit roky trapenia sa a viazania sa na nespravneho chlapa, ktory jej nie je hoden. kazdy z nas by mal mat bodove ohodnotenie, certifikovane odbornikmi, aby sme vedeli objektivne zhodnotit, do ktorej kategorie patrime, najlepsie nechat to rovno na pocitac, nech nam vyberie najvhodnejsieho partnera na zaklade psychologickych a spolocensko-vedomostno- intelektualnych testov :)