bezvychodiskove zufalstvo bez perspektivy jeho vyriesenia

jajka001_

Lost - napíš mu:) napíš ministrovi, presne taky typ človeka ako ty si to vyžaduje.
lebo mna to tiez zaujima KAM miznu tie miliardy. asi mame na Slovensku čiernu dieru, ináč si to neviem vysvetliť

lopata10

mas sa zlepsit.. :-) ak to nespravis,tak to nebude mat dlhu zivotnost..zena zbadá aký si a koniec...treba sa snažiť :)

lost

cize slovaci zarobi cca 25 miliard eur a to samozrejme aj minie, cize zaplati dan DPH za to skazene maso..

kedze naklady na zivot su cca 500-600eur, tak sa minie 20 miliard by som odhadoval.

tj dalsie 4 miliardy pre stat..

som zvedavy ako mi toto minister financii vysvetli.

lost

nj, tiez hovorim ze ak je zamestnavatel nestastny kolko ich zamestnanec stoji tak nech zavie kram sakra :D

ak by z toho neprofitoval, tak by to nerobil, cize len placu ako lacne slapky..

euro ani dolar uz nemaju tu hodnotu aku mali predtym a nevyzera to s tym ruzovo :)

cize stat zarobi 80% z toho co zarobim ja?

cize stat zarobi cca 600eur za kazdeho zamestnanca.. kedze priemer je 740eur, vsakze..

13,9% je nezamestnanost na slovensku
375600 ludi cca

tj.

375 600 / .139 = 2 702 158,27

krat 600

cize stat zarobi cca 1 621 294 962 mesacne

tj

19 455 539 544

20 miliard eur rocne

ale hlavne ze nemame dialnice, nemame skoly, nemame zravotne lozka, nemame dochodky, nemame ani to hovno uz, lebo nemame ani na skazene jedlo z hypermarketov.

cize hej, vyzera to fakt neruzovo..

M74

Mám silné podozrenie že môj zamestnávateľ žije z úplne iných vecí ako z mojej práce :-) . Jeho majetok odhadujem na milióny eur.

AdamKrt

M74 Dnes 09:44 - to je sice pekne, ale ak chces 1000E a zamestnavatela tym padom stojis 1810E, plus ma naklady na kancelariu, pripadne telefon, atd., povedzme v dalsej vyske 1000E, tak si musis uvedomit, ze ak pre neho zarobis cca 2810 EUR, tak STALE je on na nule a nezarobi nic. Cize ako zamestnanec musis vyprodukovat, ci usetrit viac.

M74

Mňa zaujíma iba čistý plat, čo mám z toho že zamestnávateľ za mňa platí vyše 2000E??? Za to si nič nekúpim.