Telesna - nenavidim ju

M131.1386

Na tv,vyv,huv,nbv sa robia same blbosti su to nie blbosti ale sprepáčením megakokotiny a predmety ktoré navrhujem by boli lepšie to že to existueje na dievčenskej škole ktorých je na slovensku možno 5 .Ja mám šport rád napr. Plávanie a turistiku

Dean16

Nerob si z toho nič.
Ja som aktívny športovec od kedy pamätám ale čo sa týka telesnej, z duše ju nenávidím. Čo sa na tých hodinách robí sú fakt hovadiny. Proste cez to prejdeš, každú 3. hodinu nebudeš cvičiť (zabudla som si úbor, som nachladená, mam narazený členok...výhovorky sa nájdu) jednu presedíš na lavičke tváriac sa že si niečo robila a tu jednu z troch už nejak prežiješ :D
Good luck ;)

M131.1386

Telina je blby predmet.Aj mne sa vysmievaju a robia mi zle.Ale sport neni všetko doležite je to čo máš v hlave.Namiesto blbych predmetov ako Nbv (nábožko) huv (hudobná) vyv (výtvarka) a k tomu tv (telesná) by mohli urobiť predmety ako dielne ktoré už na viacerích školách fungujú lebo deti nevedia ani zatĺcť klinec,mohli by urobyť predmet Náuka o domácom hospodárstve s náukou o varení preto lebo deti nevedia ani umyť riad bez toho aby ho rozboli a nevedia navariť bez toho aby si niečo nespravili alebo nezabrindali celú kuchyňu a potom by mohli urobyť aj Pestovatelské práce deti by sa učili cez jar a leto pestovať na poli a na jeseň do jary zas o pestovaních plodinách.Je to dosť potrebné lebo deti sa vedia hýbať ale nevedia napríklad pestovať na políčku .
A nakoniec náuku o hosp. S peniazmi lebo deti nevedia hospodáriť s peniazmi.A to hovorím ja ,žiak základnej školi takže viem v com deti treba zdokonaliť

ebi77

ja som tiež nemala rada telesnú,, pohyb áno, ale to mučenie nie

lebo pri behaní sa mi neskutočne robili hlienu (toho času som mala silný reflux, čiže pri zadýchaní sa mi hlieny tlačili z pažeráka,, plus som mala chronický zápal dutím, hlieny tak isto)

a teraz máte ísť behať, jednak mi prišlo na tyčku od hltania hlienov, plus som sa nevedela už ani nadýchnuť poriadne o tých hlienov

:D a keď som zastavila, tak ten chuj učiteľ vrieskal a ja som musela v mukoch dobehnúť

neviem, či toto fakt je niečo pre zdravie

ale aspoň roky na to sa mi tento zdravotný problém vyriešil
neprajem to nikomu
keby to tak nebolo telesná by bola aj pre mňa obľúbených predmetom toho času

shy

A pre tie baby čo chodia komplet zmachlené do školy to musí byť utrpenie keď sa na telesnej celé roztečú a rozmažú a potom sa musia cez prestávku zasa znova namachliť

winki

Hm, ja som to tak isto nemusela. Ako telesnú a pohyb áno, ale kolektívne hry ma mučili (poznáte rozprávku Deria? Ak áno tak viete o čom hovorím :D).

Ale keď sme mali gymnastiku, beh a takéto individuálne veci, tak tam som vynikala. Z tých loptových hier som sa vždy snažila nejak vykrútiť mám alergiu tak som to väčšinou uhrala nato, že mi začalo tiecť z nosa nezastaviteľne :D

shy

Telesná je podla mňa fajn, trocha sa rozhýbať z toho sedenia v lavici, len by ju mohli dávať až po vyučovaní a nie na prvej hodine a potom si taký upotení sadnúť do lavice