Telesna - nenavidim ju

nikulik

jeej ja mam ten isty problem ! tiez nenavidim telesnu ! ani stojku neviem urobit, ani normalny kotul vpred :D ale vazne ! proste nic mi neide.. ani basketbal ! NIC ! na zakladnej to bolo strasne.. aj sa mi vysmievali a nikdy ma nikto nechcel ku sebe do jednej skupiny.. teraz som druhacka na strednej a spoluziacky su super, proste sa mi nesmeju, ja sa smejem sama sebe :D ale aj teraz sa vyhybam dost casto telesnej... takze som tam len zriedkavo.. a tiez si chcem zohnat papier od lekara... podla mna to je naj riesenie :)) ja som na telesnu fakt ze alergicka ! no mas pravdu.. je to utrpenie .. blee..

sportovec:d

Staci ist za doktorkou a vypytat si papier,urcite ti ho vypise...ja nemam takyto problem nakolko u nas necvici asi pol triedy a ucitelka nepyta ospravedlnenky;)

diablik

podla mna to urcite nie je spravne!! pohyb je cloveku prirodzeny a nemal by sa mu v ziadnom pripade vyhybat! a este k tomu ked sa vyvijas.. a ako viem z vlastnej skusenosti tie TV na skolach - teda slaba uroven a ci dalej, tym horsie.. z coho mas obavy? preco mas pocit, ze si nemehlo? spoluziaci sa ti smeju?