štrajk zdravotníkov

T-B-K

Je to tak. Milostpáni lekári dostanú pridané. Koľko dostanú? Oveľa viac, ako bežný človek, ktorý na nich - milostpánov dopláca. Máli sa im? Nech idú tam, kde dostanú viac. Do fabrík za cca 400 - 600 Euro. Hluk, prašnosť, ťažká namáhavá práca,
cez leto horúco, cez zimu chlad a podobne. Každú chvíľu možnosť prepustenia. Ich vysokoblahorodia "Páni doktori" ? Stálé zamestnanie v teplúčku, a sakramentsky dobre zaplatené. Odhadujem až do výšky 2000 Euro.(možno aj viac) Popri tom bočné peniažky. Že to nieje pravda? Je!!!! Ja som nevedel o tom, že mám na moju operáciu zaplatiť.(Dozvedel som sa to neskôr.) To bolo v Galante. Vraj sa to rozcvičí na rehabilitácii. V Nitre na jednodňovej som som si oficiálne priplatil a čuduj sa celí svet! Tam zistili, že mi dokonca musia vymeniť kolenný kĺb. V Galante by mi to vyliečili "rehabilitáciou". Možno, keby som vedel, že mám zaplatiť, tak by mi to urobili ešte v GA. Tak páni doktori! Tak isto verejnosť. Toto je pravda! Neobalená a čistá. Teraz si urobte názor na vysokourodzených pánov doktorov. Len ich ľutujte, ako sú podhodnotený. Len im pridávajte. Však je z čoho. Veď my spodina ešte máme kapacity, aby nám postŕhali niečo. Veď ešte nám zostáva mesačne aj 50 až 100 eur navyše. Prečo by nám ich nemohli nejak strhnúť a dať ich Pánom doktorom. Lebo v tých nemocniciach sa o nás tak starajú ako keby sme boli v bavlnke. (No hotoví hnus)