Sex na 5 minut

Príspevok v téme: Sex na 5 minut
thinka

Ahojte. Uz som zufala. S priatelom zijeme asi 4 mesiace sexualne a trva to stale velmi kratko :((( nas sex trva maximalne 5 minut :((( niekedy je hotovy hned po par sekundach. Ked si dame druhe kolo tak asi po 5 minutach :((( co mam robit? alebo resp. co ma robit priatel? :(( milujem ho ale nechcem aby sme mali vecne 5 minutovy sex :(((( HELP :(((( som priatelova prva, priatel ma 23 rokov pls help :(((((((((((

tom,

Ja som bol tiez taky a urcite kazdy chlap,neboj treba trening a trpezlivost,Aspon vies ze z teba nadrzany :) Co by ta trapilo viac? Ze sa nedokaze spravit alebo ze sa spravi?

adelka2

Skuste menej stresovat a nemyslite na to ze sa to znova moze stat alebo na to ci to bude dobre lebo potom sa to nikdy nezlepsi.

sunnysweetie33

majusa..moze to byt za to,ze je z teba cely hotovy..a mozno aj z toho,ze beries antikoncepciu..beries???potom sa nezastavuje a vychutna si to hned na 1x. :)))

majuša

baby, pomôžte!!! s priatelom spolu spavame už rok a pol. no z mojej strany sa o orgazme nedá hovoriť ani z daleka. som jeho prvá. trvá to strašne kratko, hned sa urobi. čo mam robiť?bude to tak ešte dlho. sex býva tak 2-3 krat do mesiaca lebo sme malo spolu, býva daleko. môže to byť preto že je to tak zriedkavo?dakujem

cokoladka

no vidis, thinka, to bude tym.. presne, on len potrebuje robit to castejsie (mozno aj sam sebe) a zlepsi sa to :-)

sunnysweetie33

po case sa to zlepsi..vazne..som zazila to iste..len on potrebuje terning :))) bude to lepsie!!!po case..vela trpezlivosti..