Akne,da sa vobec vyliecit?

Príspevok v téme: Akne,da sa vobec vyliecit?
lubko16

caute,mam 17 a uz dlho ma trapi akne,3 roky som chodil ku koznej,teraz som s tym sekol,a stav mojej tvare je rovnaky,bral som vsetko mozne masticky,vodicky,kremiky...roacuttane som nemal!!akne sa mi tvori na celej tvari,je to zapalene,cervene flaky zostavaju,prave skusam zinok (doplnok vyzivy) a pivovarske kvasnice,ale zatial nic,skusal som aj zihlavovy caj,pijem vela vody,snazim sa jest zrdavo,pestra strava,par krat som bol uz aj u kozmeticky...ale nic!
vazne uznehcapem preco..vsade sa pise ze akne je hormonalna zalezitost,v mojom veku je to "normalne",ale prave ja patrim k tej drvivej mensine ktora to ma po celej tvari,pouzivam pravdaze aj cistiace mydla a rozne pripravky od biodermi,na pravidelne cistenie pleti,a stale nic.v podstate ani nemam CIERNE BODKY ako mnohy pisu ze ich maju,mne sa to tvory z takych bielych malych pupienkov ktore sa tvoria v kozi(pod kozov),neviem,ale tie sa vytvoria a ja uz vopred viem kde sa vyhodi ten biely hnisavy *ebak.prepacte ze gramatiku aj tie vyrazi ale uz vazne neviem co mam robit...

lubko16

tak nakoniec,bol som u obvodnej a ta ma odporucila na usno nosno krcne...budem mat vytiahnute mandle operativne s narkozou,zevraj tam nieco nasli ale nedavaju mi velku nadej ze to vylieci akne,ak nie tak som skoncil,uplne..ozvem sa po zakroku,t.j. po 6.10.2011

tpch

lucenec, ak bola rakovina v pokrocilom stadiu a metastazovana, nepomozu ani doplnky z Proxima centauri, nech by stali cokolvek. Su veci, na ktore je kazde usilie marne (zatial).

lucenec

Prave som sa chcel opytat, to, ze de sme urobili chybu:((( Ved tych Zeolitov a doplnkov sme nakupili za viac ako 200ecok.
Ale mali sme aspon dobry pocit, ze sme pre brata nieco urobili...... Aj on sa tesil, ze mame zaujem, aby sa z toho dostal. Aj sa zdalo, ako keby sa zacinal citit lepsie, ale prd, bolo to iba asi zdanie....

bingham

jasne ze nevidel...a ked som mu o tom raz pisal...ze pri takomto ochoteni nepomoze ziadny kokosak...tak mi nedal odpoved...a vyhovoril sa na japoncov... :D

corinna

:DDDDDDDDDDDDD koniec..........
Ja by som len chcela vidiet RNG-ho v praxi. Co by chudacisko robil, keby mal dvadsat rokov na xichte akne tazkej formy a tie jeho liecebne metody co ma nastudovane by akosi.... nefungovali

tpch

Urcite ti odpovie, ze to nebral dost dlho, alebo ze v niecom inom urobil chybu, inac by to predsa fungovalo, lebo to odskusal na manzelke a priateloch...