Betain HCl

Príspevok v téme: Betain HCl
Genesis

Potrebujem kupit tento pripravok z dovodu zaludocnych problemov ale za nejaku rozumnu cenu. Bohuzial na slovensku ho neni dostat a pri pokuse kupy zo zo zahranicia mi odmietli obe moje karty.

Jedine co som na slovensku nasiel je 98 percentny betain HCL praskovy ktory sa da kupit v rybarskych potrebach.

Rozmyslal som ci by nebolo mozne pouzit tento aj na pouzitie u cloveka.

Nevie niekto ako to je s Betainom HCL ci sa HCl ka uvolnuje z neho az priamo v zaludku (teda za posobenia kysleho prostedia a enzymov) a teda po rozpusteni vo vode je jeho kyslost minimalna alebo posobi uz ako silna kyselina priamo po rozpuseni vo vode?

RNG

Naco chces preboha 750 tabliet betainu?
Ja pouzijem sotva 300 za cely rok
Inac ja osobne beriem L-lysin HCl, ktory mi dava aj potrebnu aminokyselinu, ktora je castou obrany proti virusom. Swanson ma velmi drahe postovne, lebo pouziva USPS Priority, nie USPS First class, ako pouziva Iherb.Naviac na ucte uvadza aj postovnem, tj o tolko viac je na clo a DPH. Pozri na toto
-odkaz odstránený-
Ja sice osobne mam radsej kapsule, lebo neobsahuju zbytocne tabletovacie pridavku(e-cka) ale su o trochu drahsie.
Tie sa aj rozpustia okamzite, takze ucinok je rychlejsi

Genesis

tak nic nepovolilo mi to dat odkaz.

jednalo sa o Betain HCL country life zo swansonvitamins.com

produkt stoji nejak 7,85 dolarov

a ohladne dopravy je tam napisane

International Shipping (including Canada) = $4.99 + actual freight

The shipping cost is dependent upon weight and destination and will be calculated during final checkout. Average shipping time for international orders is 15 business days. If you do not receive your package within 15 business days, a refund for the purchase price of the products will be issued upon completion of a postal inquiry. We thank you for your cooperation.

Please be advised that Swanson Health Products is not responsible for taxes and/or duties or any brokerage and/or delivery fees applied to international shipments. Also, we kindly request that you contact your customs office to thoroughly inquire about import regulations before placing your order, as we will not be liable for packages refused or held for delivery. For a list of known shipping restriction

Genesis

chcel by som si objednať 3 kusy tohoto

-odkaz odstránený-

bohuzial nemam ziadne skusenosti s objednavanim zo zahranicia a na slovensku ani v rakusku to zohnat neviem.

chcel by som sa spytat ci nevie mi povedat aka by cca bola konecna cena toho spolu s postovnym a vsetkymi poplatkami?

rovnako neviem co je to zip code ktory si odomna pytaju ... byvam v bratislave a aj za pouzitia googla sa mi zop code nepodarilo zistit. Viem co je postal code ale zip code ee.

RNG

Ja maqm zmysel pre humor, nie som nijak citlivy na svoju vlastnu osobu, ale nie na vysledky prace. Tam humor nemozem trpiet, lebo to ohrozuje odbornu reputaciu.

RNG

Chore crievko, prosim ani nezartuj.Niekto si to moze zle vysvetlit.
Ja som povolanim inzinier, nie bankar a vyrabam suciastky pre letecky priemysel a keby som nemal zlutovanie nad chorymi krajanmi, tak by som sa vykaslal na to sem pisat.
Samozrejme ako hovori prislovie" niet takeho dobreho cinu, za ktory by sa ta niekto nesnazil potrestat".

chorecrievko

RNG, ziadna reklama na doplnky ako Ta tu mnohi obvinuju. Teba niekto plati, aby si rozhybal na sk bezhotovostny platobny styk :DDD (to bol akoze frk).
Genesis, kukni ci mas povolenie nakupu cez internet. (Niektore banky to automaticky vsetkym nenadstavia, ale da sa to spravit cez internetbanking, prip. tam zavolaj). Ak mas VISA kartu, nemas problem :-*

RNG

Inac Tatra banka aj ine vydavaju karty, co mnozstvo ludi pouziva na objednavanie zo Slovenska v zahranici, bez zvlastnych problemov. Prediskutuj si to so svojou bankou alebo zaloz ucet v takej banke, co ti to zabezpeci.
Rozhodne neber priemyselne produkty , ktore nie su urcene pre ludi, lebo tie nie su nijak kontrolovane na zamorenie a rozne skodliviny,takze si mozes viac poskodit, nez spravit uzitku