Neviem ci mu mozem verit..

opica90

skus to neriesit :) pripadne priatelovi povedz (samozrejme s kludom,nie ako vycitku alebo ziarlivostnu scenu), ze ta to trapi,ze mu doverujes, ale! , ze mas jednoducho strach...zalezi od komunikacie,co ste vsetko schopni spolu preriesit.tiez ide o to ako casto sa spolu stretavaju a ake dovody na to maju...
pokial neni charakter alebo bude mat nejaky skrat, tak ta moze podviest s hocikym a nielen s byvalou...

nerozhodna22

ona ma zevraj priatela...ale neviem ci to je naisto pravda....ja si myslim ze keby moj priatel chcel ona by sa istotne k nemu vratila,,,,trapi ma to uz dost dlho...

opica90

a ako dlho ta to uz trapi? je to uz dlhsie alebo len teraz mas nejake nutkanie to riesit? :) kazdopadne pokial neprides na nieco konkretne, preco by si mu nemala doverovat,tak by si sa tym velmi nemala zaoberat, lebo tym mozes vela pokazit...on ju prestal milovat, hmm cize asi teda naozaj lubi teba :) a co jeho byvala-kamaratka? (ma niekoho,prechovava k nemu este nejake city alebo aj ona v tom ma jasno?)

nerozhodna22

rozisli sa zevraj v dobrom... on jej povedal ze ju uz nemiluje.... snazim sa to tolerovat...nechcem vyzerat ako nejaka ziarliva kobyla....ale ten pocit vo vnutri ma zoziera... ze co ak je s nou niekde a ja o tom ani neviem...

Weva

A v com to kamaratstvo spociva - akoze vidia sa len oni dvaja - pripadne v skupine a ako casto? Co spolu robia? Zoznamil vas - ze toto je moja nova priatelka?

Ono ja som napriklad velmi za dobre s byvalym priatelom, a dala by som za neho ruku do ohna keby bolo treba, ale zase vidime sa fakt ze raz za uhorsky rok. Nevolame si a podobne, len proste viem, ze keby bolo treba tak je to clovek s ktorym mozem ratat ako priatelom. Moj manzel nema dovod ziarlit... ale ak sa vidia casto a len vo dvojici pride mi to prehnane a tiez by som si asi robila starosti.

opica90

ja by som mu skusila doverovat..pokial sa nerozili v zlom, nemaju sa preco prestat kamaratit.ved predsalen boli spolu 5rokov a urite maju spolu mnozstvo spolocnych zazitkov...skor by ma zaujimalo preco sa rozisli.pokial v tom maju obaja jasno,nevidim v tom problem.tiez ale je na tebe ako veli si ziarliva a co vsetko ies tolerovat :)