Aka je farmacia (VS odbor)?

TaRa 17

jasne pochopila som:) len ktovie či to ešte platí, lebo to bolo pred dvomi rokmi a keby som si ju chcela kupiť na škole, tak kde by sa dalo? v nejakej knižnici?

[zruseny8]

aha, asi tu sa neda robit reklama. skus to takto
ucebnice-studium.slovenskainzercia./skripta/inzerat/1135226-podklady-na-prijimacie-skusky-na-uvl-ponuka-ponuka/

a za slovensku inzerciu za bodku dopis SK a este na zaciatok www. som zvedava ci toto prejde :DDDD

[zruseny8]

takze nieco som nasla:
Lenártová, V., Holovská, K.: Chémia – otázky a odpovede k prijímacím skúškam 350,- Sk
Lešník, F., Bálent, P.: Biológia – otázky a odpovede k prijímacím skúškam 350,- Sk

cize teraz uz len cena, ze kolko to premenili na eura a mas to :))

TaRa 17

dakujem:) dost by mi to pomohlo, aj keby sa to dalo kupit len na skole tak by to az taky problem nebol lebo tam mam zopar znamych

TaRa 17

ďakujem smajlik:) a nemohla by si mi prosím dať nejaký link alebo autora na tie knihy? rada by som si ich už kupila a možno budem mať niečo take aj doma

[zruseny8]

oj tara.
neviem to posudzovat s bratislavou, ale mam pocit ze bratislava je lahsia a len z toho dovodu ze tam to uz funguje dlho, maju system, toho sa drzia, vyucujucich a nema ich co uz prekvapit. nam sa davaju ucit nezmyselne a zbytocne state skript a potom sa zisti ze o dva roky sa dany predmet skrese alebo vyluci. no neporazilo by ta to? viem ze tam maju aj ine rozdelenie kreditov, kde aj tazke skusky sa daju prenasat, co u nas sa neda. ak neurobis, tak bud opakujes alebo letis..
to s tymi podplacanim je na kazdej skole, je sranda ze ja na nej studujem a nepocula som o tolkej korupcii ako mi tu vy vravite. no ale moze byt, nic nepopieram.
prijimacky su robene stylom - mas knihy (jednu z biologie, druhu z chemie) - kupis si ich, neviem presne kolko stoja, knihy su robene testovym stylom, cize otazka k nej asi 4 moznosti - pravdepodobne len jedna spravna, naucis sa to, prides na prijimacky, vyberu z tej knihy nejake otazky a ty kruzkujes. a urcite to urobia aj taki co si nezaplatia ani jednu skusku!! nebojte sa!

TaRa 17

Ahojte:) ja by som tiež chcela isť na farmacie do KE ale ešte som na strednej. Aké sú tam prijímačky? Počula som, že veľa ľudí sa tam dostane len vďaka peniazom. Je to naozaj tak? Je to ťažká škola? Niekto hovorí že fest a niekto že v pohode, tak neviem lebo pre každého to znamená niečo iné. Je to napr. ťažšie ako medicína? Dá sa tá škola zvládnuť aj bez platenia si skúšok? A ešte keby ste mohli poradiť či je lepšie v KE alebo v BA? Ďakujem, ak mi niekto odpovie budem veľmi vďačná;)