ako zabudnúť

sakuliatko

no ja moc take ako zoznam.sk a podob. neuznavam:) z toho som uz vyrastla...no a chodim na vysku... a so samimy dievcatamy sa budem asi este dobre dlho stretavat kedze som este len zacala studovat:P
ale o to teraz nejde:) jasne ze je naj vybijat klin klinom;) mozno by ti i pomohlo urobit to jak ja,ze som si napisala zoznam jeho zlych vlastnosti alebo toho co mi na nom vadilo...cloveku je hned lepsie...a ked na teba pride chvila ze ti chyba tak staci zoznam vytiahnut a abstak ta prejde;) a samozrejme treba i dobre kamosky co ta odhovoria od toho zufalo sa mu ozvat:/

lindusa

no veru,chlapi vedia byt necitlivi..ale ked im spravis nieco zle nhodou Ty,tak to citlivo pocitia,hnusaci!!!Aj ja som chodila do skoly,kde boli same baby:(...Ale este si mlada,tak nezufaj...mozno na azete na pokeci sa mozes s niekym dat dokopy,mladsie rocniky este maju vacsi vyber:).len si dobre treba uvazit,s kym sa stretnes,lebo je tam neskutocne vela cvokov:(( .ale fakt,klin klinom je najlepsia metoda.som presvedcena,ze keby som si niekoho spravneho nasla,tak by som videla u hentoho aj jeho negativne stranky...

sakuliatko

xlapi vedia byt neskutocne necitlivi!oni sa otrasu a idu dalej a my sa spamatavame neviem ako dlho:( som si i povedala ze si najdem niekoho ineho...ale to nie je lahke v skole plnej dievcat:P

lindusa

sakuliatko,no take aj ten Tvoj je dobry blb..ale esteze ste sa iba bozkavali...Kruci,Ty s citom a jemu len pracovali hormony:((,,ten moj sa mi obcas ozve!hlavne ked ma so svojou krasavicou problemy...Uz som si x krat slubila ,ze mu neodpoviem,ale nemam na to sil..minule mi naznacil.ze keby bol typ nevernika,tak by dosiel za mnou ,aby sme sa pomilovali...Ale inak uz mi to viaceri povedali,ze im ich chlap povedal,ze su pre nich prilis dobre,preto ich nechavaju...mam pocit,ze ked chalan nechce babu urazit a uplne stratit,tak pouzije uto frazu...len kde na taku blbost prisli...

sakuliatko

lindusa: to je fakt blb..ale take keci ppoznam:/ klasika...
minuly tyzden sme sa stretli a akosi sme sa zacali bozkavat a tak(uz sme 3mesiace rozideni)...a ked som dosla domov cakal ma mail ze to co sa v tento(akoze vtedy) vecer stalo lutuje,ze uz nechce zit v minulosti a bla bla bla...:( skoro ma porazilo... ach jo:(

lindusa

sakuliatko,on ma v podstate nepodviedol,len v piatok to bolo medzi nami o.k,v sobotu sa neozyval,ritom sme sa mali ist kupat,ani v nedelu sa neozyval,mal vypnuty mobil.Ja tapa som umierala od strachu,ci sa mu nieco nahodou nestalo,no a v pondelok mi oznamil,ze si nasiel inu...A este ta jeho sprosta vyhovorka-vraj som bola pre neho prilis dobra,ze to ze nie sme spolu mam brat ako vykupenie a nie ako tragediu...poculi ste uz takuto kravinu?

sakuliatko

lindusa- ten moj ma zial nepodviedol-niekedy by som si zelela aby to spravil...aby som ho mohla nenavidiet. ale on ma prestal jednoducho lubit:( a samozrejme ze uz davno nahana dievcata... a mna ma na haku:( uz ma nexe a mna to stale boli:(

lindusa

caute,jejda a ja som si myslela,ze som dajaka posahana,ked este po 8mich mesiacoch stale placem,ked na neho pomyslim a na spolocne chvile stravene s nim.Hovori sa,ze najlepsie je zabudnut ta,ze treba zlikvidovat vsetko,co ta s nim spajalo...ale ja nie som schopna ani jeho maily vyhodit zo schranky,nieto este roztrhat fotky a pod...Aj ten "moj" je v naruci inej-vlastne kvoli nej ma nechal..a ja krava pre neho len placem a placem:((.

sakuliatko

...:( obavam sa ze to je asi jedina ucinna metoda... :P vybit klin klinom... ale lahsie sa to povie ako urobi:(

bianka000

PRESNE VIEM O COM HOVORITE...JA SOM NA NHO NEMOHLA PRESTAT MYSLIET A VZDY KED SA OBJAVILO NIECO(PIESEN VONA) KTRE MI HO PRIPOMINALO SOM SA ROZPLAKALA...PO ROKU SOM SI VSAK NASLA INEHO PRINACA A S TYM SA UZ ZABUDALO OVELA LAHSIE..