Zvracanie krvi u dojčaťa

blondula

tak tvoja mamina je potom tak starostliva ako aj ja :DDD ... niekedy az mozno prehnane :DD ono u takychto malickych detickach clovek niekedy nevie co im je :-( aj ja som sa uz naplakala spolu s mojim :DDD ale uz je väcsi a neplackava tolko,skoro vobec :P

janaksss

nie nie, praveze moja mama je taka, ze ona hned stresuje , ze co to je.... aj ja ked som bola mala a nechcela som prestat plakat, tak uz volala kamoske, sestricke ze nech pride k nam a tak....cize to nehrozi, ze by ona sem pisala :) to len ja,lebo som sa strasne zlakla.no vdaka :) ked budem vediet blizsie nieco, tak napisem ;)

blondula

uz som sa zlakla,ze si jeho mamina a sedis tu na nete namiesto toho aby si sla na pohotovost !!! :D dufam,ze malicky sa zotavi a nic to nebolo :-(

janaksss

ja som jeho sestra.Mama utekala na pohotovost hned.Bola som velmi vystresovana a netrpezliva, tak som sa snazila nieco na nete pozistovat.No zrejme to nakoniec nic nebolo.Este mu zajtra spravia sono, rontgen mu robili hned,a ko siel na pohotovost.Asi to bude z maminej bradavky.Ma ju podradzenu a asi aj krvacala kus (co sme si vsimli az vtedy, ked zvracal) takze to je z toho..asi....dufam

blondula

pre boha !!! to sa nemas ani pytat tu na fore a utekat na pohotost :-( to moze byt vnutorne krvacanie !!! mojmu bratovi a nebohemu otcovi praskli vredy a vtedy vracali krv....