Dr. Tibor Krajc

Príspevok v téme: Dr. Tibor Krajc
honeybee154

ahojte,
chcela by som sa opytat ci niekto poznate tohto pana doktora.
pred mesiacom som si s nim mailovala ohladne operacie potenia dlani,vyzeralo to ze vsetko uz je dohodnute poslal mi prilohu kde bolo vsetko o operacii, vysetrenia ake si mam dat urobit u svojho lekara pred operaciou, uz len sestricka mi mala zavolat aby mi oznamila termin. Lenze presiel cely jul a nikto sa mi neozyva, dokonca som mu poslala este jeden mail pred nedavnom ale uz mi nan vobec neodpisal. Neviem teraz co mam robit, co si o tom myslite?

honeybee154

ako dlho si cakala kym ta mohli operovat? a robil ti tvoj obvodny lekar aj nejake testy alebo predoperacne vysetrenie? nehovorili ti nic o kompenzovanom poteni? a preco si isla prave sem a nie do BA? si zlata ze si mi odpisala, dakujem :)

Deaa

minulý mesiac som bola na zákroku, Hágy sa špecializujú na hrudníkovú chirurgiu a pľúcne choroby, pod pazuchou mám dva rezy na jednej aj druhej strane, jeden väčší rez, druhý menší, cez jeden rez ti zavedú kameru a cez druhý nejaký nástroj neviem čo to je a stým ti pretnú nerv (v Hágoch sa to robí tak že pretínajú nerv a v BA dávajú svorky)toto si spravia z oboch strán, zošijú ale zavedú ti tzv. drenáž, to budeš mať jeden deň (dáva sa to kvôli tomu že počas zákroku ti musia vysať vzduch z pľúc a zas nafuknúť tak aby mali istotu že sa ti nedostal vzduch niekde inde) a potom už len sa treba zahojiť, kľudne sa pýtaj ak chceš vedieť viac vecí pred a po zákroku

honeybee154

talentmania :D ja som mu len pisala mail, vravim si ze pockam ale to cakanie mi uz pripada dost dlho, chcela by som to aspon do oktobra mat z krku

honeybee154

Deaa to fakt?? a kedy ti to robili? operovali ti to cez pazuchy? lebo sa to robi na oddeleni hrudnikovom zevraj a ze volake svorky ti daju na potne zlazy... tak ti to robili? aj ty tam mas tie svorky?

Deaa

túto operáciu robia aj vo Vyšných Hágoch, aj v iných mestách len treba pozisťovať, ja osobne som bola v Hágoch a som veľmi spokojná, starostlivosť super, termín som si dohodla s primárom prostredníctvom mailu

honeybee154

ja by som aj inde isla, problem je ze to robia iba tu, uz som tuto operaciu rozoberala s ludim co tam isli a aj tento doktor ich mal operovat...tak som rozmyslala ze by som mu aj zavolala ak by som nasla jeho cislo na nete, ale zase nechcem byt moc otravna... strasne divne mi to pride lebo ked som si s nim pisala odpisoval hned aj v ten den este ale terz zrazu nic, akokeby ma uz nechcel operovat alebo co