Niekedy si prajem radšej zomrieť!!!

Príspevok v téme: Niekedy si prajem radšej zomrieť!!!
Ujkofujko

Prosím vás veľmi pekne dobrí ľudia. Už začínam byť aj psychicky na dne, kvôli všetkým problémom. Aj zdravotným, finančným, problémy vo vzťahoch a pod. Neviem čo mám robiť, zdá sa mi, že sa celý svet postavil proti mne a všetci mi zneprijemňujú život ako sa len dá. Sústavne som na mizine (to je jeden z tých menších problémoch), trápia ma všetky možné choroby, často nemám pokojný spánok. Nepáči sa mi prístup niektorých ľudí, s ktorými bohužial musím prichádzať do kontaktu. Určite ste si všimli aj iné témy, ktoré som tu založil, o tráviacih problemoch. Pomyslite si, že robím scény kvoli tomu, že mám raz sračku, ale nie je to tak, keďže ju mám už skoro rok vkuse... Okrem toho problémy vo vzťahoch. Mal som dve priateľky, ktoré som naozaj veľmi veľmi miloval, len oni to nevedeli pochopiť, resp. na mňa srali. A keby mi to aspoň povedali hneď, že ani s tebou nechcem chodiť bo neviem čo... ale tvarili sa, ako veľmi je moja láska opätovaná a potom na mňa srali... napr. tak, že som jej zavolal, či nejdeme vonka a ona že nie, bo sa musí učiť. Tak som si vyšiel na balkon a videl som, ako sa bicykluje s kamaratkami... Druhá mi zase vždy hovorila, že ju nechce oco pustiť, abo že musi mame pomáhať a tak... a keď sa takto zamýšlam nad celým svojím skur.eným životom, tak miestami ma preniká taký smútok, že si prajem radšej zomrieť, aby som nemusel hľadieť na svoju biedu. Čo mám robiť?

lost

nj viem ze male akvarko je pre nich nic moc zivot.. ale ked inak neda.. resp nejake male rybicky, nie velke :)

ono malokto ma akvarko o velkosti rodinneho bazenu (to by uz stacit malo, i ked...) :D

alebo tak radsej LCD so setricom obrazovky akvarka :D

ale tak suhlasim, az teraz mi to doslo..

Deria

Lost, to nie je moc dobry napad, akvarium by malo byt väcsie a nie take, aby tie ryby mohli plavat cely zivot len na jednom mieste. Bohuzial, ludia chcu mat casto pre svoje potesenie zvierata ale ci tym zvieratam mozu ponuknut ich zakladne potreby, ich moc nezaujima. A este sa vyjadril, ze ryby su jedine zvery, co by v dome STRPEL. Nemusi si ziadne zviera zadovazit a nemusi ani ziadne v dome trpiet. Kazdy je iny, existuju aj ine moznosti, ako sa odreagovat, nez si zadovazit zivy tvor.

lost

Na chply si asi TAZKO alergicky ;)

Treba si vec nastudovat, predtym nez zacnes o tom prednasat..

BTW, ked tak rad akvarko, tak preco nie v malom? nejake 50x30cm by sa nedalo ?

Ujkofujko

Vďaka.

Po prvé, šteniatko si v žiadnom prípade nekúpim, lebo psy nenávidim... mám na to svoje dôvody. A keby sme sa nemuseli piati tlačiť v trojizbovom byte, tak by som už určite mal aj vlastné akvarium (to su asi jedine zvery čo by som v dome strpel). Inač mám ešte aj alergiu na všetky tie chlpaté tvory, takže by mi to neprospelo. Zajtra idem zase nag astre a poviem jej, že sa stamadial nepoviem, kým mi nepovie, čo mi je a kým mi nebude dobre...

Nika2189

Tiez mam nejake problemy, mam ani nie 22 rokov a choroby co mavaju stari ludia, uz mi ani lekari nevedia pomoct stale len po vysetreniach chodim, bola som u jednej lekarky, vraj cinska medicina a povedali, ze som vo velmi zlom stave, hlavne travenie, ale pricina je psychicka, vraj co nestravi clovek psychicky nestravi ani zaludok, takze pekne sa treba dat do poriadku, najst si radost do zivota, problemy pominu, vyriesia sa, ale zdravie sa ti tazko vrati, vsetko je len v hlave, netrap svoje telo tym, ze sa trapis ty, ja viem, ze niekedy sa to neda, ani ja to neviem este, ale treba sa pozbierat a potom sa hadam aj to zdravicko dostavi, tak drzim silno palce

User_37597

tak isto simyslim ze by si sa tu nemal lutovat.to s tym steniatkom je dobry napad.budes mat myslienky inde.a mozno stretnes nejaku psickarku...podla toho co si napisal ze jednu nechceli rodicia pustit von a druha sa byciklovala s kamoskami usudzujem ze si este len nast rocny a tak mlady a uz sa trapit a rozmyslat nad smrtou neni v poriadku...skus toho psa..ked sa budes citit ty lepsie aj okolie bude mat s teba iny pocit.

darkmother

1. dat si doporiadku traviaci trakt (mozno nesmies prijimat lepok alebo cosi take ked to pretrvava) 2. sportovat, pretoze pri pohybe sa uvolnuju endorfiny 3. vykaslat na tie dve baby 4. nesediet doma, chodit medzi ludi 5. prestat sa lutovat. podla textu predpokladam, ze este nie si vo veku, ze by si si chcel zakladat rodinu, tak netlac na pilu. a aby bol prispevok konstruktivny - ked si naozaj nestastny, skus ist do utulku vybrat nejake steniatko, nie je to az take nakladne. budes mat program, bude ta lubit a pravdepodobnost spoznania novych ludi/dievcat rapidne stupa. ja by som ti na to skocila hned. a ked z teba bude citit radost, reakcia okolia bude uplne ina!