Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stravovanie

isabella

fuha, neviem co moze zaberat zrova na tieto problemy, to skor asi nejake bilinne caje, ale zdravou stravou rozhodne nic nepokazis, tj: citat pribalove letaky, vyberat si jedla kde je co najmenej ecok a roznych konzervantov /napr, ja som raz zistila, ze som kupila chren s obsahom chrenu len 26%, odvtedy si na to davam pozor/
sladke nemusis vylucit, ale dat si len raz za cas, alebo radsej ovocie, ked cokolada, tak co mozno s najvacsim obsahom kakaa, co sa jogurtov tyka, radsej si kup biely a rozmixuj si donho cerstve ovocie, tiez to bude zdravsie a bez umelych pridavkov cukru a pod, drzim palce, nech problemy pominu cim skor

bibisa

tak ale to musis sama zistit co ti robi zle.ale vseobecne niesu dobre sladkosti.niektorym zenam skodia citrusi niektorym plesnive syry...ty si odsleduj s coho mas problemi a z doho nie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stravovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk