Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

*nepokojne nohy - zasklby

bodo

su to nepokojne nohy mám to aj ja,,,,lieči sa to Mirapexinom,,alebo Oprimeou,,,ale neda sa to vyliečit len to potlača,,ale aspon spávam

marianaz136

raz o tom bol aj clanok v zdravi, skuste si pozriet ich www archiv... cca pol roka dozadu. lekari vacsinou na vas pozeraju ako na zjavenie, ked im nieco take spomeniete... ten nazov diagnozy som nasla v domacom lekarovi a priznaky sedia ako... :)

lochness

aj mne sa to obcas stava, take to sklbanie nohami, ale len v situacii ked som unavena a chcem spat ale podvedome viem ze nemozem - napr ze zaspavam pri telke, pri ceste autom atd., teda ze si scasti uvedomujem ze este nie som v posteli a ze nenasleduje normalny spanok... ked zaspavam normalne v posteli tak sa mi to nestava, aspon o tom neviem :) ale aj moj priatel sa sem tam mykne pri zaspavani tak mozno je to (do urcitej miery) normalne, aspon dufam

Vierča

chcel by som sa opytat ze preco mam 4 az 5 krat do mesiaca zvysene teploty aj napriek tomu, ze dostávam každé 14 dni injekciu pendaton proti zapalu- preventivita proti ruži.Mam aj ekzem na nohe od nardu az po predkolenie. Dakujem

natusa42

lenže ja magnezium nemozem ,zle mi to robi ani magne B6 mam prilis nizky tlak a ked si hento dam ,tak odpadujem :(

natusa42

och ,jezisi ...ja mam presne to iste !znie to neuveritelne ,ale ja mam detto ..
ked lezim ,uz sa snazim zaspat a som v uplnom klude,nervy to byt teda asi nemozu (i ked prezivAM stresujuce obdobie),tak mi zacne trhat akoby v nohe,alebo resp.aj potom uz v lavej ruke ..a tak mi nou "trasie " ,alebo ako to mam nazvat ,chveje sa mi ...mysela som si,ze su to zasklby v svaloch ,a to oblicky ??:O a to akoze ,co je za choroba ?viete to lepsie vysvetlit?co na to pomaha ?akoze preco to mam ?

valll

ja mam tiez ten problem a prvykrat od marianaz pocujem skutocny dovod-oblicky.Ja som si myslela,ze su to cievy alebo nervy.Viackrat sa tu tato tema omielala a ze vraj SYNDROM NEPOK:NOH.Tak na tie oblicky to naozaj sedi.

marianaz136

ja som sa docitala, ze ide o tzv. witmack-ekbomov syndrom. je to nepreskumana diagnoza, kt. pravdepodobne suvisi s ochorenim srdca a obliciek. tento problem mam ja aj moja mama, vecer, ked lezim pri tv, som v klude, mi zacne trhat nohami. je to riadne neprijemne... mam dojem, ze hlasne zvuky to este zhorsuju... mne osobne pomaha prejst sa, natiahnut si nohy. rovnako beriem magne b6...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

*nepokojne nohy - zasklby - Fórum - ZDRAVIE.sk