Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny?

Príspevok v téme: Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny?
bez odpovede

mohli by ste mi prosim napisat, co vas robi v zivote stastnymi..........co je zmyslom vasho zivota??

hladam otazku na tuto odpoved uz dlhsiu dobu a neviem ju najst......niektori ludia mi povedali, ze mam velke ocakavania, ze sa mam radovat z malickosti.......alebo mi povedali, ze som pesimista a mam negativisticky pohlad na zivot, preto to stastie nevidim

napiste mi prosim, co vas robi stastnymi, co naplna vas zivot stastim

za odpovede vopred dakujem

jajka001_

v prirode som stastna. vzdy som stastna ked som v lese. aj ked sme chodili na čundre,na vylety, na dovolenky do lesa, vzdy mi tam bolo uplne najlepsie, taky mier v dusi. v meste akoby som stale cakala na to kedy vypadnem. aj prazdniny som travievala na dedine. proste dufam ze sa jedneho dna odstahujem niekam kde bude viac prirody, myslim ze na tom nie je nic zvlastne. ci je? vela ludi chodieva do prirody. je to relax. nevravim ze by som chcela zit v lese v drevenej chatrci bez vody a elektriny. kupelka a splachovacie wc musi byt :)

till

...krasne je Svedsko, Norsko, Irsko,Azie,Amerika specialne nezaludnehe plaze na Floride, ale aj pralesy...ano nato potrebujes peniaze, alebo spravnych kamaratov a znamych...su nadherne miesta na svete, aj ked ja som teraz na pochodoch po Slovensku, tu je najkrajsie, ale najprv som musela vidiet svet az potom mi to prislo! Ale treba zit svoj sen! Snivaj a dostnes sa na take miesta na ake chces. Drzim palce!

jajka001_

no len v tatrách a tak, na slovensku. jasne ze by som brala aj nejaku vacsiu divocinu ale bohuzial, nemam na to.

jajka001_

do parku chodievam, to je ale slabota. myslela som ozajstnu prirodu, divocinu. miesta kde nepobehuje moc ludi a je to na kilometre daleko od aut, hluku a smogu.

uhlie

till,

dakujem

jajka.

myslel som skor tak 50 centov na autobus do najblizsieho parku, lesu, alebo inej ozajstnej prirody.