Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny?

Príspevok v téme: Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny?
bez odpovede

mohli by ste mi prosim napisat, co vas robi v zivote stastnymi..........co je zmyslom vasho zivota??

hladam otazku na tuto odpoved uz dlhsiu dobu a neviem ju najst......niektori ludia mi povedali, ze mam velke ocakavania, ze sa mam radovat z malickosti.......alebo mi povedali, ze som pesimista a mam negativisticky pohlad na zivot, preto to stastie nevidim

napiste mi prosim, co vas robi stastnymi, co naplna vas zivot stastim

za odpovede vopred dakujem

till

...krasne je Svedsko, Norsko, Irsko,Azie,Amerika specialne nezaludnehe plaze na Floride, ale aj pralesy...ano nato potrebujes peniaze, alebo spravnych kamaratov a znamych...su nadherne miesta na svete, aj ked ja som teraz na pochodoch po Slovensku, tu je najkrajsie, ale najprv som musela vidiet svet az potom mi to prislo! Ale treba zit svoj sen! Snivaj a dostnes sa na take miesta na ake chces. Drzim palce!

jajka001_

no len v tatrách a tak, na slovensku. jasne ze by som brala aj nejaku vacsiu divocinu ale bohuzial, nemam na to.

jajka001_

do parku chodievam, to je ale slabota. myslela som ozajstnu prirodu, divocinu. miesta kde nepobehuje moc ludi a je to na kilometre daleko od aut, hluku a smogu.

uhlie

till,

dakujem

jajka.

myslel som skor tak 50 centov na autobus do najblizsieho parku, lesu, alebo inej ozajstnej prirody.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny? - Fórum - ZDRAVIE.sk