Aká je pravda?

Príspevok v téme: Aká je pravda?
bambulka11

Ahojte chcem sa informovať o vaginálnom orgazme. Doteraz som si myslela, že bod G neexistuje alebo, že aspoň teda ja ho nemám. Ale minule sa mi stala taká vec, že len nahodou pri milovaní som mala pod zadkom zožmolený paplon a pritel viac narážal na vrchnu stenu pošvy. Chcelo sa mi s toho cikať, tak som sla ale vyčurala som asi tri kvapky, pretože som bola na WC predtým. Tak som sa popozerala po internete, že čo sa mi to stalo a zistila som, že je možne, že som mohla dosiahnut orgazmus, chcem sa spýtat co si o tom myslite, pretože vela ludi to opodstatnuje tým, že ked sa naraza na vrchnu stenu pošvy tým sa tvorí tlak na močový mechur tak ako to je ?? Mám sa uvolnit a dufat že sa na partnera nepocikam ? alebo íst na wc ked to znova pocítim ? ... najlepsie by bolo keby sa mi ozvu dievčata čo si takým niečim prešli...

lunet1

ako jej nemože hrozit pocikanie ked sa išla vycikat a povedala že to boli "asi tri kvapky" . Neviem či je to zrovna vzrušujuce ked si pocika postel a nanho .

bambulka11

Hm dobre zdá sa, že sa vyznáš podla toho co som na fore už prečitala.... tak ti buedem verit ... haha a drž palce

AdamKrt

Gratulujem, nasla si ho. Nemala si to vsak potlacovat, ale uvolnit sa, alebo este zatlacit, nech to rychlejsie ide vonku. Chyba je to chciet potlacit. Ak si cikala predtym, nehrozi Ti ziadne pocikanie.