Mamicky poradte - tehotenstvo

Príspevok v téme: Mamicky poradte - tehotenstvo
John1111

Dobry den chcem vas poprosit o radu . Priblizne pred tromi tyzdnami mohlo u zeny dojst k otehotneniu . V priebehu tychto 3 tyzdnov sme vsak mali rodinnu oslavu a ine prilezitosti .Chcem sa spytat ci moze nejako sposobit pitie alkoholu u manzelky po otehotneni , nejaku chorobu alebo porusenie plodu . To ze je tehotna sme zistili len pred par dnami . Keby sme to vedeli neskor tak by si pravdaze na to davala pozor a teraz sa obaja strachujeme.

jankaaaaaaaaa

nic sa neboj, taketo jednorazove pouzitie alkoholu urcite babatku neuskodi. ine by bolo keby zena bola zavisla na alkohole a pila ho pravidelne pred a pocas tehotenstva

Deee

Rovnako ako blondula...o poškodení sa moze uvažovať vtedy keby žena každé rano začala s poharikom...trosku vina či niečoho iného na oslave by nemalo mat žiaden vplyv...rozhodne by som nenervacila

blondula

ja som zistila ze som tehotna asi ked som bola v druhom mesiaci a tiez sme mali bujary Silvester a nic vazne sa nestalo.vlastne stalo,odvtedy mi zacinalo byvat pravidelne zle a ja som stale myslela,ze to z toho poondeneho alkoholu :DDD