Chce odomna nechutne veci, co mam robit ?

Príspevok v téme: Chce odomna nechutne veci, co mam robit ?
acidofilna22

Ahojte mam 16 a som s priatelom uz pol rok ,stale sa stretavame moc ho milujem ,mame spolu sex uz asi tri mesiace a vedela som ze na zaciatku ma take zvlastne chutky ..hovoril mi ze ho beru nozicky a ze ma chce celu ochutnat a tak aaale to bolo take roztomile lenze stale chcel take divne veci minule ma pocas sexu chytilo cikanie a on ma nechcel pustit ze sa mozem ze jemu to nevadi a ja som nechcela a stale ma drzal az som to neudrzala alebo no...je toho viac ,proste milujem ho lenze vidim ze to strasne chce ALE mne sa to nepaci ! nechcem take veci robit ! je to nechutne ,chcel sa na mna vystat v sprche ! Ked mu poviem ze to robit nebudem tak je cely nastvany ze nerespektujem jeho sexualitu a take ze ho nemilujem ,co stym mam robit ?

jankaaaaaaaaa

tak potom s nim ostan a trp tie jeho uchylnosti, ktore mimochodom vobec niesu normalne. a nato si nezvyknes, nato by si musela byt tiez psychicky narusena aby sa ti to pacilo

acidofilna22

Vsetci hovorite ze mam od neho odist,ale ja snim chcem ostat my sa milujeme ,dajte mi neaky navrh co mam robit aby sa to zmiernilo alebo tak...alebo mozno ako hovori encephalus si aj ja zvyknem a mozno sa mi to aj zapaci neskor ,no ..

encephalus

Moja manželka si na to zvykla a aj ked sa jej to nepáčilo, zosobášili sme sa a manželia sme už dva roky a po čase jej to prestalo robiť problém.

hugo77

Uteč od neho kým to ešte ide, je to čistý úchylák a určite sa to bude ešte zhoršovať. A dávaj si pozor aby ti nechcel ublížiť, keď sa s ním budeš rozchádzať, tam nieje čo robiť, sexualitu a tie svoje zvrhlé chúťky nepotlačí a bude to iba horšie.

Nicoll

acidofilna:prepac ale ten tvoj frajer mi podla toho co pises pripada ako poriadny magor....ty nerespektujes jeho sexualitu ked nie si ochotna robit vsetko co si zmysli?!a on respektuje teba ked ta nuti do niecoho co sama nechces?
Reci o tom,ze ho nemilujes ked mu nespravis po voli?ved to je sproste vydieranie z jeho strany.

Milovanie ma byt prijemne a krasne pre oboch a ked partnera milujes tak snad chces aby to bolo v prvom rade krasne pre neho a nie,ze ho budem nutit do niecoho co mu vyslovene vadi.Ved jemu nejde pri sexe o teba ale o odbavenie jeho chutok na tebe.
Bianca ti radi dobre.

mery22222222

no moja zlata toto nemá s láskou nič spoločné to je len hlupa dominantnosť jedného zakomlexovaného človeka... a ty tie jeho chúťky mu ich ochotne dovolíš preetože sa bojíš že bude naštvaný ,??!!!! maj svoju hrdosť a nechaj ho čím skôr nech obšieva radšej strom keď to príde na neho ..pa

acidofilna22

Ale ja od neho nechcem odist ja ho milujem !On je vzdy ku mne taky uzasny , Mne sa to snim paci aj sex !..len..niekedy to prehana ,mne sa to nepaci ale tak mozno si zviknem...ved kazdy par ma neaku mensiu uchylnost nie ? Len neviem ci je toto zrovna take normalnejsie ...a ako mu mam povedat ze to nechcem aby ho to tak nezobralo ?

Bianca1236

to ta asi nemiluje ak ta nuti robit nieco co nechces. radim ti prec od takeho! ved to hranici so znasilnenim.. ked nie fyzickym tak psychickym :( mal by on respektovat ze to nechces robit. a nenechaj si nakecat opak! nikdy by si nemala robit v sexe nieco co nechces