Suché a poškodené vlasy.

Príspevok v téme: Suché a poškodené vlasy.
Merrynka

Dobrý deň,poprosila by som vás o radu. Som blondína a mám suché vlasy, končeky sa mi štiepia. Dlho som si ich žehlila. Ostrihať sa nechcem... Vlasy som si často žehlila, teraz už len výnimočne. Chcela by som nejakú radu na nejakú výživnú masku po ktorej by som mala krásne lesklé, hebké a poddajné. Ďakujem :)

Merrynka

No Ďakujem vám za odpovede... pretože som vyskúšala už strašne veľa značiek a všetky moje peniaze venujem práve vlasom. kúpim si ten kokosový olej. Pôjdem sa podstrihnúť a chcem si kúpiť botox na vlasy...

Citronik: na moje vlasy Gliss Kur nepomáhajú. Mám celý rad žltý aj čierny a nič...

angela85

znicene konce ostrihat a potom skus ten kokosovy olej.
rozstiepene a polamane konce nijak inak nezregenerujes len noznicami. su uz mrtve. treba sa zamerat aj na stravu plnu vitaminov, aby ti uz rastli len kvalitnejsie vlasy

xyzz

Na rozštiepené konce ti nepomôže nič iné len nožnice, iba sa ti budú štiepiť stále viac a viac ak to neostriháš

blond1

výborný je na to čistý bio arganový olej alebo intenzívna regeneračná kúra s arganovým a ľanový olejom

zuzana1223

Ahoj,
skus kokosovy olej, ja si ho miesam bud s maskou/kondicionerom na suche vlasy, ked mam cas tak si to necham na vlasoch aspon hodinu.Pomaha to na suche vlasy, ale ked mas velmi rozstiepene konceky tak by som to ostrihala

citronik

gliss kur ultimate repair - tá nová čierna sada s keratínom, je vraj super, baby si ju chvália, chystám si ju tiež kúpiť :) mám skvelé skúsenosti s touto značkou, na suché vlasy odporúčam žltý rad :)