má to význam?

Príspevok v téme: má to význam?
MotherLover

ahoj. mam 18 rokov, bez priatela som vyse pol roka. Risuje sa mi novy vztah, ale ten chalan je mojho otca sesternice vnuk, takze sme rodina... je to spravne?... nikto o tom nevie, boli sme uz par krát vonku, je mi s nim dobre... on vravi ze to myslí vazne a ze to povie aj rodine, ze chce byt somnou. Poradte, mam to nechat tak, alebo dat sa s nim dokopy?... aj ja ho chcem, ale velmi sa bojim ako to zoberu rodicia.. :-( Dakujem

jajka001_

to je dost vzdialena rodina, a aj ked budete spolu chodit neznamena ze sa vezmete a budete mat deti. riad sa srdcom a nie rečami.

blondula

No ja zase poznam par prikladov, kde to tie decka schytali na plnej ciare. Takze ano, je to celkom dobry napad tie geneticke testy.

blondula

ked uz by si do takeho vztahu sla,nezabudnite si urobit geneticke testy,ak by ste deticky chceli... uz "spomenuti" arabi v inej teme si beru sesternice a decka maju zdrave !! poznam par takych pripadov....

kpl

Z genetickeho hladiska je pre potomstvo najlepsie mat co najrozmanitejsi geneticky kod. Preto by bolo najlepsie, aby otec tvojich deti bol z co najvacsej dialky, najlepsie z druheho konca sveta a ked to uz nejde, tak aspon z ineho mesta a ked ani to, tak aspon z inej rodiny.
Ja by som na tvojom mieste zvazila tento vztah. Nedokazala by som to urobit uz len kvoli svojim detom. To, ako sa na vas budu pozerat ini mozes okaslat. Laske tazko rozkazat, no niekedy je potrebne aby vyhral rozum, nie cit. Neodporucam ti to z genetickeho hladiska. Ale ak ti tento dovod nerobi problem, tak kasli na to, co hovori okolie. Nikto nema pravo posudzovat a hodnotit. Hlavne urob tak, aby si nebola nestastna ;)

MotherLover

ano, vyrastali sme spolu, poznam ho dobre a viem si predstavit buducnost s nim.. len neviem ci robim dobre.. a bojim sa ze nas budu odsudzovat