Ako sa spravne odlicit....

Príspevok v téme: Ako sa spravne odlicit....
hviezda_ka

Ahojte...chcela by som Vam poradit...ako sa spravne odlicit... niekto to nerobi dobre ako mi je prikladom moja mamina :)...a myslim ze takych je viacej...
Najprv treba tvar umyt cistou vodou aby sme zmyli necistotu.avsak nie myslovou pretoze mydlo este viacej vysusuje a plet ma tendenciu este viacej mastniet...potom pouzijeme cistiace pletove mlieko, kt. vsak nanasame uz od krku smerom hore. To otvori pory, nechame posobit 2 min kym si umyjeme zuby ;)....potom tamponov zmyjeme, avsak pouzijeme aj toner aby sa nam pory uzavreli. Bez toho ani na krok na ulicu, pretoze akonahle vyjdeme von s otvorenymi pormi nema vyznam taketo cistenie. ;). Pouzijeme toner, aby nam uzavrelo pory. Nasledne nanesieme denny krem smerom od krku hore :). A nakoniec mozme pouzit aj make up :)

jankaaaaaaaaa

urite nepouzivaj sirove mydlo. velmi vysusuje a drazdi pokozku ktoru mas uz aj tak citlivu. kup si cistiaci gel na citlivu plet. napr. z DM drogerie znacky balea alebo alverde, su lacne a dobre

Milus 12345

Ja si najskôr odlíčim oči(sú rôzne odličovače určené priamo na oči), potom pleťovým mliekom odlíčim tvár. Použijem sírové mydlo a nakoniec pleťovú vodu. Dávam si aj krém, ráno aj večer - detský, pretože mám citlivú pleť.

jankaaaaaaaaa

rano sa odlicovat netreba, ked sa vecer predsa nelicime, rano si treba umyt tvar od masnoty, alebo naniest pletove mlieko, nato pletovu vodu a nato krem. alebo staci len pletove mlieko aby sme plet zbytocne nedrazdili agersivnou pletovou vodou. ale to samozrejme vsetko zavisi od typu pleti

xy:)

ved dobre, ja sa nehadam, nikdy som sa rano nedlicovala, kedze to nepokladam za nutne, mne cista voda rano staci.. len mi bolo divne, ze pises iba o rane.

hviezda_ka

..teda zabudla som napisat ze na noc nocny krem...a ty xy sa mylis ze rano nie je co odlicovat...nasa pokozka pracuje cez noc...cez den spi...cize ked sa rano prebudis...mas na povrchu odumrete bunky kt. treba z tvare dat prec....cize treba sa starat o plet rano rovnako ako aj vecer :)...

Adulka

Cistit plet treba rano aj vecer, v noci sa plet poti, rano je dolezite ju cistit nielen vodou..a vecer je to samozrejme.

caroline122

pozuzivas spravny postup, len ak pouzivas makeup,maskaru a rozne ine farbicky ci uz tiene ceruzky... tak odporucam pri umyvani tvare po celom dni pouzit cistiaci gel. tak aspon nemusis vsetko drhnut pletovym mliekom uz len docistis ak nieco ostane. ale mne osobne sa vsetko zmyje gelom na tvar kedze pouzuvam nezmyvatelnu maskaru tak to musim takto riesit a odporucam