Nechce mi to robiť oralne...

Príspevok v téme: Nechce mi to robiť oralne...
demiro

Chcel by som hlavne poradu od žien!Som ženaty dlho,asi 12rokov,no žijem v stalej tužbe po oralnom sexe,ešte som nezažil ten pocit láskania penisu ústami a jazyčkom. Som zadaný,no manželka ma k tomu odpor,pritom ja ju pravidelne tak spravím.Už som skušal i dohovor,no nepomohlo.Prestal som jej to tak robiť i ja,no odbila ma..že ona ma o to neprosí,pritom mňa dráždi laskanie klitorisu a jaskyňky jazýčkom! Poraďte prosím ale uprimne,nie blbosti a zavadzačky!! Ďakujem!!!

cittka111

Ja mu to spravim vždy,má to rád,i pred sexom ho honim,lýžem,vysavam a tiež na konci sa vystrieka do pusy,má taku zaujmavu chuť,že ešte vycucnem i z neho. Som taká maličká mačička/158/51/28r/.
Čudujem sa Ti,že jej úporiadne nepovieš!!!!

omnik!?!

Ta3

To mi je ľuto. Život je pes,ktory hryze a potom to dlho bolí!
Uvidím,možno na rok sa pôjdem pozrieť,kamoš mi chce poukazovať maximum.Len ta dlžka letu,to je moc na mňa.

Pekny deň prajem.

ta3

Omnik
cena letenky zavisi od trasy, sezony, leteckej spolocnosti, kolko je to teraz nemam tusenia, vsak si to zisti

ano, prisla som sem za manzelom (australcanom), vlani manzel zomrel

ta3

zijem ri Wollongongu

ja mam najradsej priamy let Vieden-Sydney s hodinovou prestavkou na tankovanie v Kuala Lumpur, let vcetne hodiny na tankovanie trva cca 24 hod, trochu si pospis a je to

je nezmysel, aby ludia prestali lietat, lebo spadlo lietadlo s Demitrom, s tym clovek nic nenarobi, ak si v nespravny cas na nespravnom mieste, tak ani letiet nemusis, staci, ze vyjdes na ulicu a zrazi Ta auto

sorry, o ZOO, ktoru spominas neviem nic, navstivila som akurat ZOO v Sydney a v Batemans Bay

omnik!!!!!

Ta3
Možno si ma dostala!
Ako si sa tam dostala? Vieš,asi pred 10rokmi sopm čítal inzarat,že pozyvaju ľudí žiť do AU,pôda zdarma a tak..bla,bla. Chcel som odtialto vypadnuť. No nestalo sa tak,kamoša mám kusok od Sydny,kde presne si? Kolko trvá cesta tam,on mi hovorí že ..xhodín letecky,poraď najlepší let!
Keď teraz padlo to lietadlo s Demitrom,tak manželka zrušila dovolenku v Canarii zo strachu.
Rozmyšlam,že všetko predám a presťahujem sa do Tunisu,do severnej pokojnej časti,zakladame tam kanceláriu..je tam veľa hotelov a niečo sme tam už robili. Robim,teda som spolumajitel ...www.rossana.topindex.sk,pozri si,u Vás by asi tiež niečo take bolo treba!Cítim,že si super baba.
Taka otazočka,v AU je jedna z najväčších ZOO na svete,nejaka databanka papagajov,že su tam i vyhynuté druhy,kde to je?

ta3

Omnik
ako to, ze tak malo ludom veris, preco by som Ta klamala?, zijem uz 6 rokov v AU na osamelej farme, lebo ja milujem prirodu a zvierata, papagajov mam doma dvoch v klietke, lorikeet a kakadu, nikdy by som si nekupila vtaka do klietky, lebo to je trapenie zvierat, tychto mam iba preto, ze som ich zachranila od mizerneho zivota, povodni majitelia sa o nich nestarali, tak som ich od nnich odkupila, inak tu volne lieta mnozstvo roznych druhov papagajov, si vcelku svetaskuseny, preto ma dost prekvapuje, ze tak malo ludom veris, cestovvanie obohacuje, myslim, ze robi cloveka lepsim, tolerantnejsim, pristupnejsim, co teda nie je Tvoj pripad, ja verim vzdy kazdemu pokial ma nesklame, aby som si myslela, ze hned kazdy klame, zvlast na takomto fore, kde sme anonymni, tak to urcite nie, no ked budes v Au, ktora rozhodne stoji za to, aby ju clovek videl na vlastne oci, tak je sanca, ze sa stretneme, ale pozor mily Omnik, nie za ucelom sexu, aby Ti to bolo jasne, nie som zena na hranie s hocikym

janekMY33

povedz jej ze si najdes neaku co ty bude robit oral akoze a zacny sa stretavat s neakou aby ta videla.A zenska ziarlivost urobi vela mozno aj oralny sex