Samota

Príspevok v téme: Samota
else13

zdravim vsetkych v podobnej situacii... moj problem je v tom ze odkedy zacali prazdniny, som iba s rodinou.. kamaratky som nevidela, nezaujimaju sa o mna... ked som im pisala ci sa nestretneme, neodpisali alebo zmenili temu... citim sa strasne sama, ignorovana... na facebooku kazdy pise statusy typu: ,,ó ako bolo fajne dnes vonku s najlepsimi ludmi !,, kazdy normalny clovek chodi vonku s partiou... som divna ? alebo je nas tu takych viac?

sewie

beskyd-chapem ale nie som taka, ja mam vela prace ver mi, ale potrebujem ludi k tomu aby som pookriala, ma chvile kedy som radsej sama ale dlhodoba samote ma ubija...

xdanielax a kamoska: ja uz som dost zufala, teda mam "zachvaty kedy si hovorim no a co, vsetko bude ok...a potom mam take ze len placem ako zmyslov zbavena...vrchol bol ked som si zlomil nohu,cakala v nemocnici na operaciu a ked sa ma sestricka pytala komu volat keby daco-ja som nemala koho!!!!lezala som na postely ako chudera a sestricka nechapala ze mlada baba nema ani jedneho kamosa ci kamosku koho by sralo ze ju idu rezat v celkovej anesteze!!!!
moj problem je ze ja som uz "super blizku dusu" nasla 4 krat!!!4 krat sa to skoncilo tak isto! posledny krat som bola uz tak opatrna-hovorim si, nebudem sa nejak viazat, nebudem si otvarat dusu-nieeee...ale mala som pocit ze tento clovek bol iny...a hop-tu som o dva roky-byvame od seba 15 minut a moja "najkamoska" sa so mnou nechce stretnut lebo jej uz NEVYHOVUJEM!!!radsej nech uz mi daju vsetci pokoj-ja uz sa osrat nedam!!!!seriem na taketo priatelstvo!!!!seriem na ludi co mi podnapiti tvrdia ze som ta najlepsia kamoska aku moze kto kedy mat ale ked pride na lamanie chleba-zbohom si nepohodlna!!!!
kamoska:to s tym nadvazoanim kontaktu poznam..ked som v novom prostredi tak sa snazim byt mila a kecat a neviem co...ale nikdy ziadne lepsie kamaratstvo z toho nevznikne...len hahaha v skole alebo praci a doma som zas sama-chlipem pivo z plechovice a fajcim jednu za druhou a rozmyslam ze na co som asi dobra...

kamoska11123

sewie:presne.neznasam pretvarku a dnes sA maju dobre len tie naj ...svine steky atd.ja normalny clovek nemam ani skym pokecat nehovorim zeby som chcela ist s niekym von nemam skym.A MOJ PROBLEM JE ESTE VTOM ZE DOST TAZKO NADVAZUJEM KONTAKT.co robit neviem.

xdanielax

beskyd, zavidim vylet aj nadhlad :)) - v dobrom.
baby nebojte sa, podla mna sa casom pritrafi nejaky clovek, na ktoreho sa budete moct spolahnut. aj ked viem, ze to moze byt narocne. ja mam pocit, ze tiez nikoho takeho nemam.. ale nezufam. asi si za to z casti mozem aj sama, kedze mi velakrat vyhovuje samota - ako kontrast ku mojej praci, aj ked medzi ludi chodim rada tiez uuplne stale sama to by som nevydrzala.-)

sewie

no ja som zistila ze povrchnost zarucuje vela "kamosov"-ked sa na vsetkych cely den usmievas plus si trosicku akoby stetka, na nikoho sa nenavazujes, stale si len sranda , sranda-alebo teda vacsinu casu...moj problem asi je ze ja si moc necenim povrchne vztahy-teda jasne ze treba si dobre vychadzat so spluziakmi a kolegami a podobne ale od priatelov ocakavam viac...a mne sa nechce pretvarovat, chcem aby ma brali taku aka som...ked som nastvana tk som, ked som smutna tak som............

beskyd

sak ale co s tym mate taky problem:) samota je podla mna v pohode ked mate robotu, prijem a nepotrebujete kontakty aby ste mali z niekoho osoh, mozete kazdeho osr*t lebo aj tak kazdy os*rie vas. ja idem v utorok na 5 dni na hornu oravu celkom sam a fest sa tesim lebo uz som tak bol viackrat predtym uplne sam a bola to uplna pohoda a maximalny oddych od vsetkeho:)

kamoska11123

Asi mame nieco v sebe co inych odpudzuje.ja neviem.poznam dievca je to notoricka klamarka malo kedy povie pravdu a ma kamosky a maju ju radi ja to nechapem.niesme zly urcite len neviem.....asi musime byt rovnake bestie ako ostatne tak budeme oblubene.zeby?

sewie

haha, mozme spolu chodit von virtualne-zobereme labtopy a cez webovu kameru mozme popijat v bare....to je vlasten uz takmer jediny sposob akym som momentalne s nejakymi kamosmi...zajtra dostanem nove spolubyvajuce-som zvedava, mozno konecne nejaki kamosi:((((....ach boze....neviem co sa mi furt deje ze ma vsetci opustaju...asi by som si mala preprogramovat mozog lebo ja neviem...vzdy to zacne tym ze jaka som super a zabavna a skonci to tym ze-daj pokoj....JA UZ NEVLADZEM, TO UZ JE 4KRAT CO SOM STRATILA NAJLEPSIU KAMOSKU! 4TY!!!ja uz nikomu nebudem davat sancu!!!!ja uz to neznesiem:((((

kamoska11123

ono keby sme sa spojili vsetci co tu piseme ze nemame kamosou a mame rovnaky prolem najst si ich bola by z nas celkom dobra partia:D skoda ze kazdy byva niekde inde.inak ja tiez nemam kamosky lebo kazdy len vyuziva.

sewie

else,je nas takych milion....ja som za cele prazdniny nevytrcila skoro paty z domu...je to sposobene hlavne tym ze pisem deiplomovku a aj tym ze vsetci v mojom okoli tiez ale viem ze aj keby som chcela ist von tak sa nemam komu ozvat....-som totiz v zahranici a hoci som tu uz rok, nemam ziadnych kamaratov-mozno dvoch nejakych povrchnejsich ale ti ked chcu ista na party, ja nebudem ta prva komu sa ozvu a ked sa ozvam ja, vsetci nieco maju-maju svoje zivoty, kam ja nepatrim...zvycajne mam taky problem ze aj ked strasne rada cestujem a skusam nove krajiny atd-nejak sa neintegrujem-resp nejak nemam kamaratov-zvycajne maximalne 2...ked som sla na erazmus nasla som si tam super kamosku-stala sa jednou z mojich najlepsich a teraz moja tuzba po studiu v zahranici ma zhodou okolnosti doviedla na tu istu univerzitu kde studuje aj ona...namiesto toho aby sme nase priatelstvo posilnili-cele sa to s prepacenim "posralo" ako sa dalo....vela veci bola moja chyba a na jej strane bolo to ze ma nechapala-nechapala ze pre mna to bol tazky zaciatok cohosi noveho a ked mam jej kamosi nejak nemuseli tak ma vpodstate odkopla ako prasiveho psa...som zlozita povaha ale ...myslim si ze mam aj dobre stranky a u nej ocividne zavysili tie zle takze som neni dostatocne viac zabavna a treba ma eliminovat....aky krasny pocit ked ta niekto presviedca ze si super osoba a nic co povies alebo spravis nezmeni nazor na teba...a potom o rok a pol sa na teba pozera ako na chuderu-to ako sa ku mne uz tolko ludi zachovalo predtym a ja strasne lutujem ze som jej verila, ze som si dovolila mat ju rada.....lutujem to...predtym som bola nepristupna-ona to zmenila a teraz ma dokopla.....
sorry ze som tak odbocila a verim ze teraz mi tu vela ludi napise-jeziiis trapne dostan sa z toho...na nech potrebovala som to nejak zo seba dostat...tak na zaver: nie nie si divna! zle veci sa deju aj dobrym ludom a priatelia co na teba seru su neni priatelia a ani sa ich tak neopovazuj volat a ja by som mala urobit to iste....ale hrozne ma to boli:((((((

kamoska11123

Tzv kamosky vacsinou nemaju radi tu ktora je lepsia ako oni.aj ju ohovaraju atd.niesu to kamosky ked sa ti neozvu alebo nechcu ist stebou von.zazila som viem co hovorim.zavideli a pritom nemali co akurat si domyslali ako mi je fajn aka so bohata atd.takze urcite niesi divna.