Chudni so mnou

monelika

ahojte. ja sa chcem tiež pridať a chcem schudnúť. Mám 61 kg, výška asi 170 cm. Chcem schudnúť na 52 kg. Začínam od zajtra. Kto sa pridáva ku mne.

evka181

dakujem baby za privitanie :D :) no tych 55 som mala ešte v juli ale ved prazdniny a nejako som pribrala :D tak aspon tych 55 určite chcem mat :) dnes na ranajky som mala praženicu s pečivom na deaistu piškoty s kavvou .. obed : ryža , rezen teraz som zjedla jogurt a na večeru si davam mrkvovy šalat s jablkami :) takže to je moj jedalniček rano som už posilovala ale ešte teaz si pojdem zacvičit tak baby držte sa pretože podla mna večery su najhoršie a vtedy mi najviac chuti všetko možne :D :)

Lillla

Ahojte, no ako som napisala vcera bol moj jedaci den teda iba vecera :D
dnes: R: jogurt
D:nic :D
O:dve zemle so sunkou a syrom
O:jogurt
V: este neviem,ale asi len nejaka zeleninka :)

a teraz idem na korcule :) a neskor skuska s kapelou :)

MaariSSaa

Babyyy, tak ja som aka rada :-D vcera som mala na obed bryndzove halusky, 3knnopers dobosky, cukriky...a na veceru o 7 zase riadnu porciu halusiek, 2knnopers dobosky a par syrovych niti, a dnes o kilo menej ako vcera, to coooo :-D

Takto si to predstavujem,ze zerem a kila idu dole sami haha...dufam ze aj dnes to pojde dole, na obed robi mama svieckovu, ja si k tej omacke uvarim cestoviny, tak to mam rada :-) takze hadam to nebude az take kaloricke, vsak v tej omacke je veeela zeleniny rozmixovanej no a muky a smotany az tak vela nie :-)

Vy dnes aky jedalnik planujete?

Hviezda_ka - nebooj nepriberies z toho, nebolo toho vela :-)

Lillla - tebe sa ako dari? uz zacinas opat so sportom? ja inak neviem, bola som dva razy na korculiach aj ma to bavi len takeee mam otlaky :-/ tak musim cakat kym sa mi zahoja, a az potom pojdem, takze dnes max nejake cviky na doma 20min, aspon cosi :-)

Evka - vitaj! :-) inak my mame podobnu vysku vahu, ja mam 172cm a tiez okolo tych 58-59kg teraz, ale chcem schudnut na 57kg a drzat si to...urcite nechudni na 54kg, ved to budes vychrtla!!! moj extrem bolo 52kg ale to som uz mala nabeh na anorexiu a vsetci znamy si mysleli ze mam rakovinu, tak mi kosti trcali :-/ takze neblazni, ked tak sportuj a spevni, ale nechudni vela!!! ved aj podla BMI je na nasu vysku vaha uplne v pohode, neverim tomu, ze si "tucna"---

hvieza_ka

Evka ...vitaaaj :).... ja mam podobny ciel..teda myslim tie 4kg :)....ja by som to potrebovala do 13.10...len ja akosi som iny slaboch..lebo mne robi problem straasne sladke :/.... aj ked dva dni vydrzim...treti uz si nieco sladke drobne musim dat... :(..a sportu mam tiez dost..veela bicyklujem..ale chcem moje telo spevnit.... hlavne premenit tuk na svaly...a tie 4 kg... :)