rozchod

AdamKrt

Tiez prezivam rozchod a je to tazke, ked clovek musi mysliet na toho druheho. Jedine co pomaha je zamestnat sa niecim, nech rychlo plynie cas, lebo akonahle ma clovek kopec volna, tak zacne na tu bolest mysliet.

laskajesvina Dnes 09:42 - na to radsej zabudni. Najlepsie je spalit mosty a nevidiet sa, nepocut sa, lebo sa z toho nedostatnes.

wissa

aha taak sa jej ani neozvi zacni si uzivat leto kym este je apson posledne dni bavit sa a kked ju stretnes tvar sa ze nic ,, ak ju chces este naspet urob toto ,, lebo asi ta mala velmi isteho a ked uvidi ze uz neni ona ta jedine zacne ziarlit ,, a ked nie tak sa uz musis len vyrovnat s tym ze je naozaj koniec ,, ale ani sa jej neozvi v ziadnom pripade pred nou neplac alebo nieco podobne nestrapnuj sa

blondula

ja som prvy krat povedala "milujem ta" ked som mala 29 rokov :D predtym som vzdy povedala len "lubim ta" ,lebo to tak bolo.az pri mojom terajsom priatelovi som zistila,ze slovo "lubim ta" je nic v porovnani co k nemu citim !! ludia by mali zvazit to,co hovoria !! .... ona ta urcite "nemilovala" !!

laskajesvina

ked sa zamilujem neni to len take lahke prestat a ked uz niekomu poviem do oci ze ho milujem tak to myslim vazne a ne klamstva ako ona ako moze niekto prestat milovat za 4 dni?predtymi 4dnami mi este povedala ze ma miluje a za 4 dni prestala??