nevera - čo robiť

Príspevok v téme: nevera - čo robiť
trojka333

Prosím pomôžte mi...pred pár dňami som zistila, že ma manžel podvádza už nejaký ten čas. Tušila som niečo, ale nikdy som si nemyslela, že mi toto urobí. Máme tri detičky, nechem im mojím rozhodnutím ublížiť....pripadá mi to ako nejaký začarovaný kruh, z ktorého neviem ako von. Lebo keby som neodpustila a rozviedla sa, tak deti trpia, majú ho veľmi radi. Ak by som zostala a snažila sa zabudnúť, tak by som mu už asi nikdy nedokázala veriť...som z toho zúfalá pomôžte mi...svojimi radami alebo skúsenosťami

Agnes999

Harper to je ina telenovela, tam sa zamotalo uz vsetko co mohlo. Asi ti nema zmysel hovorit, ze zmen svoje tel. cislo a prerus s nim kontakt, lebo to aj tak neurobis.

Deria

Harper, jednoznacne by si sa mala od neho oslobodit! Dobre, bola si mlada, naivna a zalubila si sa ale teraz si uz skusenejsia, s odstupom casu by si mala vediet posudit, ze si stupila vedla a ze to nema ani vyznam. Odhliadnuc od toho, ze rozbijas rodinu, pretoze ako ti povedal po smrti dcery, chce zacat odznova. To ti malo stacit. On a jeho zena trpeli v tom case ovela viac, nez ty, aspon vtedy si to mala definitivne ukoncit. Urob si bilanciu a prehodnot to vsetko este raz a prides na to, ze jemu len vyhovuje mat milenku, aby sa mohol odputat od svojich problemov. Moze ta mat svojim sposobom rad ale to nestaci. Zamysli sa nad tym, ze robis niekoho nestastnym a to je jeho rodina. Aj tak z toho nic nebude. Toto priatelstvo je iba klamanim samej seba. Viem, preco ti to radim. Ja som zazila totiz nieco podobne a dnes som hrda na to, ze som s tym dokazala prastit..... aj ked som ho velmi lubila, (bol tiez mojou prvou laskou) aj ked on tvrdil, ze nemoze bezomna zit, aj ked som tym rozchodom dokonca obetovala svoju karieru, aj ked ma potom este dlho vyhladaval. Preplakala som potom mesiace ale stalo to za to! Nie je podstatne, ci sa teraz trapis ale to, ake hodnoty maju a budu mat v tvojom zivote prioritu.

geekygirl7

harper: Nehnevaj sa dievča, ale koľko máš rokov? Lebo píšeš ako 15-ročná puberťáčka.
Odporúčam ti vyhľadať dobrého psychológa.

Harper

A to este sa raz do toho zaangazovala aj moja mama, ked mi ta jeho zena vyvolavala a nasledne aj on... Tak mu vynadala, ze nech si to riesia medzi sebou a nerobia mi nervy... A on este to vsetko zhodil na mna, ze preco mu nedam pokoj... Ani vlastna mama mi neverila. Ze ja jeho nekontaktujem, ale cele to on organizuje ked si na mna spomenie ma kontaktuje. A ked nahodou mu dam najavo, ze serem na neho, tak potom poslucha ako baranok. Ja viem, z toho co pisem to vyzera jasne, ze je to hajzel, ale ja ho aj tak lubim :-( Uz ani sama neviem. Ale tak momentalne ho mam na haku, nech si robi co chce, uz nie som na nom citovo zavisla. Rodinu mu nerozbijam, ani sa do nich nestaram, no mam ho rada, podla mna na tom nie je nic zle ked sa raz za cas stretneme a povieme si aj onak ako do telefonu co mame nove :-)

Harper

Sama to nechapem. Niekedy bol na mna zly. Boli sme spolu rok ako mu zomrela dcera, potom to so mnou skoncil, vraj sa to vsetko zmenilo a so zenou idu zit od zaciatku. No po pol roku sa ozval... A po 2 rokoch od smrti dcery 15 rocnej sa im narodil syn, teraz 2 rocny. Bala som sa, ze ma len vyuziva podcas tehotenstva, no tvrdil ze nie. Samozrejme mi po narodeni oznamil, ze je koniec. Ale netrvalo mu to ani mesiac... Stale sa so mnou zahraval. Tak som to s nim skoncila, dala som mu pocitit ze uz pr emna nic neznamena, nekontaktovala som ho, bola som odmerana hnusna. No a stale mi volal. Neuveritlne ale ma ma naozaj aspon trosku rad. A teraz nechce nic,len byt so mnou. A mozno je to len jeho tah, myslic si, ze ma na sex presvedci este niekedy. Ale nepresvedci, ja to nepotrebujem a ani nechcem. Mozem mu ponuknut uz iba moje priatelstvo. Napriek vsetkemu ho lubim a neviem sa na neho hnevat. Jasne ze bolo aj vela peknych momentov. Niekedy si zelam aby osm ho nikdy nespoznala, nechcem byt tou furiou co rozbija manzelstvo. Ale ja sa mu do nicoho sukromneho nestaram. A on by aj tak nebol iny. Nemyslim, ze tym niekto trpi. Otec je taky normalny, niekedy ho ako mojho otca vnimam aj ja :-) teda nie doslovne, ale ja som so svojim nic pekne nezazila a on ma vezme na ryby, na opekacku, a to mi chyba. Nosi ma na rukach a hrame sa ze on je moje babo :-) No nie doslovne, ale ked s atak ku mne prituli...tak mu chyba objatie a pohladenie. Nic a nikto nie je len zly alebo dobry, nic nie je cierno-biele. Ale co je najzaujimavejsie, ze ked doma placem frajer sa ma neopyta preco, ale este mi vynada ze co zas revem. A on by mi aj slzicky utieral a moc by ho bolelo keby placem. No ked dojde domov tak na zenu je taky isty zly ako na mna ten moj :-D Chlapi su spine a preto treba mat dvoch, jedneho co lubi Teba a druheho co lubis ty :-D No nie, malo by to byt cele inak, ja viem, ale zial nezijeme v idealnom svete. Malo sa venujeme jeden druhemu a uz to aj je.

Harper

Ja som milenka zenateho chlapa. Namotal ma ked som mala 21 bola som este panna, on mal vtedy 42. Tvrdil mi ze ma 35 aj to s ami zdalo straaaasne vela, a ze nema deti ani zenu. Zalubila som sa. Zial dodnes ma to nepreslo, aj ked sme zazili vselico, boli dni ked som ho nenavidela a bola nahnevana. Volala mi jeho zena lebo nasla smsky odomna a vsetko som jej povedala a obe sme na neho nadavali. No aj ona ma klamala (aby si zachranila manzelstvo tak si povymyslala roznu spinu na neho, aby som ho len nechala - co jej nemam za zle)ze chce byt so mnou kamaratka a bla bla. No on si aj tak nedal pokoj, stale ma otravuje, uz som sa s nim tooolkokrat rozisla no vzdy ma niecim oblafne a ked sme sa aj pol roka nevideli tak mi stale vyvolaval az som si myslela ze je to za mnou a ze hadam na tom nebude nic zle ked sa stretneme ako kamarati. No zase som do toho spadla, ale uz spolu nesexujeme, iba sa mame radi a je nam spolu dobre. Staci nam objat sa, rozpravat a to je vsetko. Neviem, asi je to zle, ale nemozem si pomoct, milujem ho. Snazim sa to drzat aspon v tej nesexualne rovine, ze snad to nie je az take velmi zle. Co myslite?

bibi123

neverný-na co je potom komunikacia, co to zene nepovies, aby schudla, starala sa o seba? Laska je zalozena len na fyzickej pritazlivosti? Keby moj frajer pribral 100kg mozno by som uz s nim nespavala;O))), ale neriesila by som to za jeho chrbtom s niekym inym... a Vy chlapi si myslite, ze vy nestarnete a vyzerate stale dobre??? Proste serie ma to, ze vzdy za neveru vlastne nemoze neverny chlap ovladany pudmi, ale podvadzana manzelka, velakrat prikladne sa starajuca o domacnost, ktora potom nema cas na seba:DDD Mala som vela kamaratok-mileniek, co ich zenaty chlap namotal na to, aky je nestastny vo vztahu a nerozvedie sa len kvoli detom. No nie je Vam to chlapi trapne???

neverný

Ak je chlap neverný a podvádza asi mu doma niečo chýba. Možno ho žena prestala priťahovať(pribrala, nestará sa o seba), potom sa ale strašne diví že ako mohol, prečo? Nech si však najprv nastaví zrkadlo.