Bolestivy vajecnik

Príspevok v téme: Bolestivy vajecnik
Elliska

Ahojte,

som 6 dni po ovulacii a este stale ma pobolieva pravy vajecnik. Je to taka tupa bolest, tlak, akoby svalovka vo vajecniku, dnes je vacsia ako vcera. Dnes pri pri prebudzani som citila taku zvlastnu bolest aj na celej spodnej casti podbruska. Trvalo to niekolko minut. Snazime sa otehotniet. Co moze byt ta stala bolest vajecnika?

Elliska

Hovorila som s lekarkou, ze sa nemam obavat, zrejme je to len mala cysta... Stale ma pobolieva ten vajecnik a na par minut bolest zosilnela a "preniesla" sa aj na vrchnu cast zadku. Dufam, ze mi nepraskne akurat ked budeme na dovolenke. Teraz mam 7. den cyklu a stale sa nadejam, ze mozem byt aj tehotna, ale nemam ziadne symptomy, ani krce v podbrusku nemam.

blondula

ja som to mala tiez :D ale nepripustila som si,zeby som mohla byt tehotna.ale priatel mi to vravel stale ze som tehotna,lebo aj vo "vnutri" som bola "ina".on to nejako citil a mal pravdu :DD ak nedostanes menzes,tak je to jasne ! :P

Elliska

blondula:) Ja som si zacala citit vajecnik minuly pondelok, v stredu na dve hodiny bolest o dost zosilnela, to som ovulovala (podla ovulanych testov) a odvtedy pocitujem to zvlastne ani nie pobolievanie, ale skor tlak a obcas potiahnutie. Dnes rano ma na par minut bolelo podbrusko uprostred uplne dole... Boli to akoby krce, ale nie ako menstruacne. Tak fakt neviem. Tak pevne verim, ze je to tehotenstvo, aj ked je este tak skoro.

blondula

hm...prvy krat som mavala na pravej strane tiez bolesti,vyoperovali mi slepak a nakoniec to bol uz odumrety vajecnik.a zase ked som bola tehotna a este som o tom nevedela,strasne ma bolel lavy vajecnik,cela ta strana,podbrusko,krce...no hruza ! :D ale zase to bolo ine ako pri kramoch ! nakoniec som bola tehotna :P

Elliska

Juj, tak to su dva uplne odlisne nazory... Ja mam taku len tupu bolest, je to neprijemne, ale nie super bolestive, vcera som ju chvilami mala, chvilami nie... Mala som folikularne cysty, ale to, ze som ich mala sa ukazalo ako krce pri styku, urcite nie stalym pobolievanim vajecnika. Toto som este nemala. Tak neviem. Naozaj vajecnik, z ktoreho zena ovulovala boli pri tehotenstve?