FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Svrbenie v rozkroku

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Svrbenie v rozkroku" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    Gabor12323.08.11 21:18??.??.198.36

Dobrý deň,

mam tento problem uz asi 2 mesiace. Myslim, ze je to z toho, ze som bol dlho na silnom slnku, spotil som sa a odvtedy som mal zapalenu (zacervenanu) oblast na vnutornej strane stehien v oblasti rozkroku (z pravej aj lavej casti). Nikdy predtym som nemal takyto problem. Precital som si na nete, ze proti svrbeniu (ktore prvy tyzden bolo na nevydrzanie a aj skrabanie nemalo blahy efekt..) pomoze Sudocrem. Kupil som si ho, natieral 1-2x denne a velmi mi to pomohlo. Uz nemam tu oblast vobec zacervenanu, vyzera to normalne, akoby ziadny problem nebol. Avsak stale ma trapi svrbenie, nie vsak cely den. Najviac rano a vecer. Mam pokracovat so Sudocremom, alebo existuje proti svrbeniu aj nejaky naozaj ucinnejsi pripravok? K lekarovi by som isiel nerad, lebo nechcem vyzerat ako idiot, ked vizualne vyzera vsetko ok. Za kazdu radu som Vam vdacny.

Detsky puder som tiez skusal, ale nepomohlo to - svrbenie bolo dokonca este vacsie, preto som zostal pri Sudocreme.

• RNG06.08.13 09:25??.??.254.77

Na mykozy a kvasne infekcie su ucinne citricidal, a oreganovy olej, najlepsie zriedene 100:1, ba i viac napr kokosovym olejom, co je sam antimykoticky.Na plet sa nemaju pouzivat kozmeticke chemikalie, lebo mnohe z nich prechadzaju cez kozu a kedze to nie su materialy vhodne do tela(tj nejedle) tak telo len zamoruju. Zdrava pre telo je jedine prirodna kozmetika, tj taka, co je zlozena len z jedlych zloziek alebo tak velkych neutralnych ciastociek, ze sa nemozu nijak cez kozu absorbovat do tela Pozri cez google.sk pod rng prirodna kozmetika.

Tam uvadzam zmes, co sam pouzivam na kozu uz dlhe roky miesto chemikalii v kozmetickych vyrobkoch.

• tettid05.08.13 22:15??.??.32.151

Takže definytivne je teda. ten krem alebo tabletky ? K lekarovi. Nejdem. Nato som hamblivy

• starý ujo28.09.11 20:06??.??.19.98

Milí páni!

Jedná sa o hubové ochorenie Tinea inguinalis... takže liečba je jasná. Kúpte si Canesten, alebo Lamisil krém a podľa návodu pravidelne natierajte. Do 2 týždnov máte po nepríjemnom ochorení...

• jens28.09.11 19:34??.??.85.167

no čo už si to vyriešil? ak áno tak čo zabralo? mám podobný problém a tiež sa mi nechce isť za lekárom

• Sliedic29.08.11 09:53??.??.198.36

Ďakujem za radu, ale ešte počkám na viac odpovedí.

• tpch27.08.11 17:16??.??.152.48

Sliedic, mozno by ti pomohla Hydrocortison mast. Po internete sa diagnostikuje naozaj tazko.

• Sliedic27.08.11 13:11??.??.198.36

Ešte som zabudol doplnit, že ten krém sa mi zdá strašne agresívny a nemá vôbec také upokojujúce účinky, ako napr. Sudocrem (ktorý však paradoxne je na niečo iné). Celý problém ešte zhoršuje aj to počasie, je veľmi teplo a dusno a aj keď nosím čo najvolnejšie oblečenie, cítim sa nepríjemne pri každom kroku.

• Sliedic27.08.11 12:44??.??.198.36

No, tak 24-teho som si kupil Imazol Krempastu a natieram odvtedy dôsledne každé ráno a večer, presne podľa návodu. Ale som sklamaný, pretože už od druhého nanesenia mám pocit, že to má presne opačné účinky, aké má mať. Dnes v noci som si dokonca intuitívne v polospánku obe strany (sčasti aj semenníky) rozškriabal od strašného svrbenia a ráno mám tie miesta trochu mokvavé (lepkavé) a presne PROTI tomu je podľa návodu tento Imazol ! Ja tomu nerozumiem. Je možné aj to, že som na niektorú zložku obsiahnutú v nej alergický. Ale to by sa snáď prejavilo hneď.

je zaujímavé, že pri Sudocreme som nikdy nemal počas dňa nepríjemný pocit v rozkroku, teraz, po 4 dňoch užívania mám ten pocit celý deň :(

Ešte by som sa rád spýtal, keďže Veverička písala, že "prečo my chlapi" :)

No preto, lebo som veľmi hanblivý človek a neviem si predstaviť situáciu, keď vojdem do ambulancie kožného lekára a poviem "Dobrý deň, svrbí ma v rozkroku už 2 mesiace, čo s tým?" Napíšte ako to riešite Vy, pretože ja nemám v týchto veciach skúsenosti a ani fantáziu ako to riešiť. Na lekára však ŽIAĽ od používania Imazolu myslím každý deň :( Asi je to naozaj nevyhnutné...

Ďakujem za rady, anjeli.

• house23.08.11 22:09??.??.155.118

S tym potenim mas pravdu

• house23.08.11 22:07??.??.155.118

Imazol pardon

• tpch23.08.11 22:03??.??.202.184

ale ta pudrova zlozka zase vysusuje zaparenu pokozku a odsava sekrety, takisto obmedzuje potenie. Vsak on sa sam rozhodne, co si kupi, myslim, ze sluzbu mu urobi to i to.

• house23.08.11 22:01??.??.155.118

Imazol pardon

• house23.08.11 22:00??.??.155.118

Tpch lepsi je Imazom krem plus ten sa vpije do pokozky a krempasta ostava na povrchu a spini pradlo.

• tpch23.08.11 21:55??.??.202.184

V pohode.

Toto je teda forum-jeden sa mi vyhraza fyzickym nasilim a zela mi, aby mi skapali deti a pre druheho som anjelik.

• tpch23.08.11 21:51??.??.202.184

No dufam, ze ti to pomoze.

• Sliedic23.08.11 21:51??.??.198.36

Pardon za duplicitný príspevok. Teraz som sa registroval a použil F5.

• Sliedic23.08.11 21:51??.??.198.36

Jaj, ste anjelici ! Hned zajtra to pojdem kupit, dufam, ze to zaberie a budem mat konecne pokoj :) Dakujem

• Gabor12323.08.11 21:36??.??.198.36

Jaj, ste anjelici ! Hned zajtra to pojdem kupit, dufam, ze to zaberie a budem mat konecne pokoj :) Dakujem

• house23.08.11 21:25??.??.155.118

Najlepsi je na to krem Imazol dostat v lekarni.Este lepsie je pretym ponatierat

Jarischom. tiez dostat v lekarni, a mate za dva dni pokoj.Ja to pouzivat hlavne na podpazusie v letnych horucavach a hlavne na rozkrok...

• tpch23.08.11 21:23??.??.202.184

kup si Imazol krempastu.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

Wellness hotel Patince**** s Walletom pripravili pre teba školu plávania pre tvoje ratolesti.

^ Späť na vrch