Príliš teplo na menštruáciu.

blondula

ano,ja som robila v zenskom kolektive a tiez zenske co nosili vlozky boli citit a to nehovorim,ked som sla s prepacenim na hajzel a nejaka tam bola predomnou :DDD ale zase ja ich nosim vylucne len doma,mimo domu si davam "stupliky" :DDD

blondula

ked uz sme u tych "smradoch".dneska bolo extremne teplo a aj cil po sprche sa potim jak kyblom obliata.ja zase nechapem,ako v takomte hice moze niekto nosit rifle !!!! u nas na dedine sa spacirovali take dve "miestne kraslice" v obtahnutych rifliach !!! toto je fuuj a nie vlozky !!! :DDD ale hlavna vec,ze cecky pomaly hole mali :DDDDD ja som si chodila vo volnych krataskoch a ani gatky som nemala :D

Laurina22

Kamienka ja nesmrdim lebo ja v takom horku vlozky nenosim.Ako prepac,ale ked si v praci v takomto horku s vlozkou tak sa sprchujes kazdu chvilu?

Mam kolegynu,ktora mala vlozku v takomto horku a ti poviem,ze som isla vyslovene skapat,bolo ju citit!

kamienka

blondula smejem sa:D
tak tak , veď vložka ak sa často mení + sprcha = no problem.
Tampóny aj tak nie su zdravé.
A tie čo píšu že "fuj" vložka to musí dobre smrdieť a pod. tak....asi fakt smrdíte. Hovoríte z vlastnej skúsenosti však?:D
Ok ale každého vec.

blondula

ale co tu fujkate !!!! aj ja pouzivam vlozky a tampony len ked chodievam niekde von a nesmrdiiim !!!! :DDD inak ked pouzivam tampon,musim sa natierat canestenom,lebo vzdy ma to tam svrbi jak tam tu snurku mam :DDD ani nie je ocikana a mavam svrbenie !!! ... zajimave :D