smeje sa mi

Príspevok v téme: smeje sa mi
nikolette78

mam male prsia, uz som to raz pisala ale prosim vas poradte mi, a kamosku co sa mi stale smeje. neviem ci ju mam este stale prezyvat naj kamoskou. podla mna by ma mala v takych chvilach podrzat a nie smiat sa jak jeb...a. ona je trochu viac vyvinuta a nosi vystrihy jak p..a. takneviem co mam robit. dnes ma znovu pred ostatnymi kamoskami zhodila tak som jej povedala ze ci si neuvedomuje ze ma zhadzuje a ze ja za to nemozem a ona sa mi ospravedlnila a povedala ze ona to ako zhadzovanie nebere ze to je sranda. neviem co si mam o tom myslet.

lienka22

mno ja mam 16 a ziadne prsia....podprsenka spravi svoje aby som aspon ako take mala....ale k teme....ja mam tez taku kamosku ta sa mi sice stale ensmeje ale minule vykrikovla po celej chodeb ze som stratila kozy ta mne to bolo dost neprijemne ale predyxala som to ona to brala ko naj srandu na svete....ale ved co to ju prejde sa neboj:)a presne aj ty si z nej mozes robit hocijak srandu

chanelka

sice nemam 15 ale budem mat teraz 14 a tiez nic nemam ..fakt ..take lentilky pod kobercom :D a tiez sa miza to vysmievali ..

fraisee

to potom nie je kamoska. ked ti teraz robi toto, pomohla by ti keby si to niekedy potrebovala? asi nie. kasli na nu.

00dominka00

povec jej na rovinu ze sa ti to nepaci a ze si ju povazovala za naj kamosku ale teraz uz to tak neni...ja na tvojom mieste by som to tak spravila alebo neak inak by som jej dala na javo ze uz ju nemam tak rada

........

nikolette ty sa nad nou ece pozastavujes?kolkomas rokov?tipujem na 20to nebude ale 16ze?? ece len spoznas co su to priatelia a ona nou urcite nie je..kasli na nu ..nenechaj sa strapnovat a aby ti niekto ublizoval..!na to neni ospravedlnenie ona si z teba robi p..tak o com teda?haa?zamysli sa ze kamaratstvo je o niecom inom a kazdy nema prsia rovnake..a nic si z toho nerob..ked si nekdo mysli ze je najkrajsi a najdokonalejsi a smeje sa na druh&ych aj tak dopadne ze neskor sa bude kazdy smiat z nej ..neboj ser na NU fakt

inusa

tak jej povedz že kto nemá v hlave má v prsiach a poprípade môžeš trúsiť poznámky aj ty na jej iné časti tela napr. zadok, nohy...aké jej to bude ... ak má v hlave aspoň niečo pochopí kam mieriš (ináč ja mám tiež malé prsia a čo, my za to nemôžeme =o)

Rubi

No tak ked si nedas povedat tak tvoja chyba,takto sa kamoska nesprava a uz vobec nie najlepsia.Dievca otvor si oci a rozoznavaj ze kto sa na kamosku iba hra a kto nou naozaj je.Ako sa hovori v nudzi poznas priatela.Ty mas komplexy a ona ti z nimi vobec nepomaha ale prave naopak tak co je to za kamosku?Nesmies takto slepo doverovat ludom.Mne jedna z mojich naj kamosiek chcela rozbit vztah takze viem o com hovorim.

nikolette78

myslite, ze sa mam na nu vykaslat? ved to bola moja naj kamoska.... ja fakt neviem co mam robit ale vykaslat sa na nu nechcem