sono prsnikov

talentmania

Neprajem nikomu nic zle ale urcite to nebude tou stravou.Neverim tomu ze nap.Mira a dalsi ludia co sa stravuju zdravo tak maju ukazkovy chorobopis.Podla mna!!!
Teda vlastne mne to nepride ako zdrave stravovanie ze nemozem jest mäso,mlieko,ovocie,solit,cukrit.......Aj ked si to nehradzate inym produktom.Neviem si predstavit nedat dietatu keksik,cokoladku,jablko..... ked ho chce.U mna to uz hranici so psych. chorobou!

Laurina22

A chces mi teda povedat,ze rakovina,napriklad semennikov je taktiez z jedla hej?

Ked ti poviem,ze moj znamy v zivote nedal do ust nic nezdrave,nic slane,nic sladke,stravuje sa pomaly ukazkovo a aj sa vzdy stravoval,posiluje,cvici a aj tak ju dostal???

Stale je to o jedle?

- mira

Samozrejme, že má.
Tvoj lekár je výborný odborník, pri ňom ťa čaká život v strachu, čo ti nájde pri najbližšej kontrole. Pretože nepozná príčiny vzniku ani rozvoja choroby, tak ako to vyhovuje farmaceutickej lobby, ktorej pokynmi sa riadi.
To je tvoja voľba, choď svojou cestou, čaká ťa na nej to, čo si si zvolila.

Laurina22

Zuzi,Mira,vy ste uplne mimo real.

Bola som dnes rano na sone a povedala som lekarovi o Vasich NALEZOCH Z JEDLA.Jemne ma vysmial.

A dovolim si tvrdit,ze moj lekar je velky odbornik.

Takze damy,dobru chut k obilnemu mliecku:-)

macka26

mira ... ty si odbornik v tejto veci? alebo len dalsia mudra co si mysli ze jednu knihu precitala a porad vie kde je amerika, hm?
to co je za absurditu tvrdit ze laurina ma nalez z jedla?

- mira

Tým som chcela povedať len to, čo si písala - že máš nález v prsníku.
K nemu si sa dopracovala svojím životným štýlom, hlavne stravou.