sono prsnikov

svet21

Mira,no Ty si ma tak rozčúlila,si fakt sprostá.To o čom tu trepeš?!Aj mňa by veľmi zaujímalo,ako podľa Teba NEDOSTAŤ rakovinu.Ja s ňou bojujem 6.r.však napíš nám všetkým,ako sa máme liečiť a osobne Ťa navrhnem na Nobelovu cenu.Keby si bola napr. v mojej situácii,tak také hlúposti nepíšeš.Človek,keď ochorie na CA tak sa musí v prvom rade vyrovnať s faktom,že má rakov. a potom sa všemožne snaží,aby zvládol všetko čo táto choroba prináša a hlavne verí,že sa vylieči.A áno aj mne zomreli priateľky na CA prsníka a nebolo ich málo,len nie každý má šťastie,lebo aj o to ide,aby sme mali aj kus šťastia a hlavne dobrých lekárov,ktorých som ja osobne stretla za tie roky ozaj dosť a musím im len a len poďakovať.
MIRA zdrž sa tých Tvojich stupídnych komentárov.Ostatné dievčatá srdečne pozdravujem.

hviezda01

tak to som zvedava veru aj ja a myslim,ze nas je viac...len do toho mira..uz sa nevieme dockat,aka je prevencia prosti rakovine prsnika...poviem ti,ze len urazas zeny,ktore touto chorobou presli!!!!

ta3

guccio, absolutne nezodpovedny pristup, ak Ta na sono poslali, asi bol na to dovod, ja na Tvojom mieste by som rozhodne isla, ani nevies co vsetko riskujes, ja som mala rakovinu prsnika, prisla som on pred 24 rokmi a odvtedy chodim kazdy rok na preventivne vysetrenia a aj ked 24 rokov boli chvalabohu negativne, nedovolila by som si dalsie vysetrenie odmietnut

Laurina22

Mira,ty si tak hlupa zena ze toto svet nevidel.Nerozculuj ma.

Zomreli,pretoze slepo verili oficialnej medicine?Keby som vedela kto si rozkopem ti papulu,ze ta ruky nebolia toto napisat!

Ked si taka mudra,prezrad mi teda recept,ako NEDOSTAT rakovinu.

Pod na to,som velmi zvedava co mi napises.S pokorou.

- mira

Laurina, ak niekomu poviem, z čoho je rakovina prsníka a on zo mňa robí takmer debila, to nesvedčí o pokore. Z tých žien, ktoré zomreli, isto bolo veľa pokorných. Zomreli, pretože slepo verili oficiálnej medicíne a nevedeli nájsť cestu k pravde.

Juchu

Mam otazku :) Mame v rodine dedicnu rakovinu prsnika (ale fakt velmi dedicnu) - mamina gynekologicka jej odporucila, nech da dcery (cize aj mna)preventivne na mamo-vysetrenie.
Moja gynekologicka mi to vsak neodporucila, kedze som mala sono uplne v poriadku (klop,klop,klop), vraj sa mam rozhodnut sama, ci pojdem alebo nie...
Co si myslite, mam ist? Kedze vraj mamo-vysetrenie je dost agresivne. Mam 23 rokov..