Veľké pysky

markone

Ak ste sa rozhodli pre plastický zákrok (asi mate pravdu lebo ja neviem aky je to pocit) Tak vyhľadajte v okresnej nemocnici odd. plastickej chirurgie. Odporúčam popýtať sa známych, či náhodou nemajú skúsenosti s nejakým konkrétnym chirurgom (aby to nebol fušer alebo nech niekoho doporučia ak môžu). Znamym nemusíte hovoriť o čo ide ak sa hanbíte(napr im povedzte že si idete dať odstrániť znamienko) Tento zákrok sa vykonáva ambulantne takze ziadne lezanie v nemocnici. Ak uvediete ako dôvod ze vam to FYZICKY vadi(odreninky atd.)tak by zakrok mala hradit poistovna alebo aspon vacsiu cast.Samozrejme treba ratat s tym ze chirurg si nieco vypyta bokom.

natalia222

Ahoj Klarika.Ja fajn,že nie som sama,ktorá ma takýto problém.Ja som si to neuvedomovala, až do kým mi to nepovedal môj bývalý priateľ.Veľmi sa mu to nepáčilo a vkuse to riešil, až ma z toho úplne zmagoril.A odvtedy sa ani pri sexe nemôžem uvoľniť a mám hrozné komplexy.Tak som sa rozhodla pre operáciu.Vraj stojí okolo 7 000 Sk, ale počula som, že ak uvedieš,že ti to prekáža napr,pri športe a proste ti to vadí,tak že to hradí poisťovňa.Ale to neviem naisto.Peniaze pre mňa nie sú problém,hlavne chcem nájsť rýchlo nejakého odborníka z Prešovského kraja a hlavne prekonať tú hambu.A ty si odkiaľ?

slavina

Nájdi v inštitúciach na tejto stránke podľa kraja a okresu zariadenie plastickej chirurgie.Alebo prejdi do sekcie pre odborníkov,sú tam skúsení lekári,ktorí Ti určite poradia,čo s tým a kde môžeš poriešiť.

klarika

natalia,a tiez ti to tak vadi? mas na operaciu? mne trcia asi 1cm,jedna strana dlhsia a horsie je to odieranie a hlavne na klitac,tiez ho mam velky a trci.ma to neprijemne drazdi.ale neviem,ci sa niekedy rozhodnem na operaciu.
zo zravotnych dôvodov ak to prekaza napr.pri chodzi alebo sporte su zlavy?

natalia222

Tak to ti poviem... Je to riadne nepríjemné. A vôbec sa mi to nepáči. A keď som z Prešovského kraja? Kde sa takýto zákrok vykonáva?

klarika

no,markone.mne to dnes poriadne vadilo.asi hodinu co som bola von mi obtieralo o pysky,co mi vytrcaju von.asi to tam mam zodrate.nie je to moc prijemne.mozno je to pekne ale tie starosti ked nepomoze ani posuvanie nohavic na stranu.och.

markone

Tieto zákroky sa vykonávajú na klinikách plastickej chirurgie.(Ak si z Bratislavy tak Ružinovská nemocnica 11 poschodie) ale na tvojom mieste by som si to nedal robiť. Mne sa Nahodou pači keď male pyšteky pretŕčajú. Samozrejme nie extrémne. Tak 3-4cm je v pohode. Koľko máš vlastne rokov?

markone

Tieto zákroky sa realizujú na klinikách plastickej chirurgie (ak si z Bratislavy tak Ružinovská nemocnica 11 poschodie) ale na tvojom mieste by som si ich nechal (mne sa to náhodou páči keď malé pyšteky pretŕčajú cez velké.Samozrejme nesmie to byt nejak extrémne. tak 3 až 4 cm je podľa mna v pohode. koľko máš vlastne rokov?